Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kayan Yazı
Tuğrul Hocam Merhaba,

En son yorumuna uzun zaman olmuş ama; projenin akıbetini merak ettim. Tamamlayabildiniz mi ? Tamamladıysanız paylaşabilir misiniz ?

Teşekkürler...
(31-12-2017, Saat: 23:38)mad85 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tuğrul Hocam Merhaba,

En son yorumuna uzun zaman olmuş ama; projenin akıbetini merak ettim. Tamamlayabildiniz mi ? Tamamladıysanız paylaşabilir misiniz ?

Teşekkürler...

Merhaba, Kayan Yazı projem gayet güzel bir şekilde ilerliyordu. Mevcut ana projemize bir eklenti olarak dahil olacaktı, ancak bu dahiliyet işinden vazgeçildi. Dolayısı ile kayan yazı ile ilgilenme işim de bir hobiye dönüştü ve hobiye dönüşünce de tamamlanamadan yarım bir şekilde kaldı. Pek çok şeyi bünyesinde barındırıyor esasen.

Ben bununla ilgilenirim, ortak bir tartışma ile çok daha özellikli ve stabil bir ürün çıkartırız diyor ise DelphiCan üyeleri; tüm kaynak kodları ile burada seve seve paylaşırım.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalan...
(02-01-2018, Saat: 14:25)Tuğrul HELVACI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31-12-2017, Saat: 23:38)mad85 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tuğrul Hocam Merhaba,

Teşekkürler...

Merhaba, Kayan Yazı projem gayet güzel bir şekilde ilerliyordu. Mevcut ana projemize bir eklenti olarak dahil olacaktı, ancak bu dahiliyet işinden vazgeçildi. Dolayısı ile kayan yazı ile ilgilenme işim de bir hobiye dönüştü ve hobiye dönüşünce de tamamlanamadan yarım bir şekilde kaldı. Pek çok şeyi bünyesinde barındırıyor esasen.

Ben bununla ilgilenirim, ortak bir tartışma ile çok daha özellikli ve stabil bir ürün çıkartırız diyor ise DelphiCan üyeleri; tüm kaynak kodları ile burada seve seve paylaşırım.

Mükemmel olur hocam. Eğer uygun görürseniz video ve HTML özellikleriyle de desteklenebilir.
Pekala, bu durumda ilgili projeyi sizler ile paylaşabilirim. Umarım, projeyi benim bıraktığım yerden öteye taşıyacak birileri çıkar.

Buradan indirebilirsiniz.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Müspet/menfi öneri ya da fikirlerinizi duymak memnuniyet verici olur.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
(02-01-2018, Saat: 17:21)Tuğrul HELVACI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pekala, bu durumda ilgili projeyi sizler ile paylaşabilirim. Umarım, projeyi benim bıraktığım yerden öteye taşıyacak birileri çıkar.

AllahRazıOlsunWare
Xe2'de böyle hata verdi abi.

[MSBuild Error] "0" is an invalid value for the "DebugInformation" parameter of the "DCC" task. The "DebugInformation" parameter is of type "System.Boolean".
Emek ve desteğiniz için teşekkür ederim Tuğrul hocam.

(03-01-2018, Saat: 11:28)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-01-2018, Saat: 17:21)Tuğrul HELVACI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pekala, bu durumda ilgili projeyi sizler ile paylaşabilirim. Umarım, projeyi benim bıraktığım yerden öteye taşıyacak birileri çıkar.

AllahRazıOlsunWare

[MSBuild Error] "0" is an invalid value for the "DebugInformation" parameter of the "DCC" task. The "DebugInformation" parameter is of type "System.Boolean".

Delphi'nin üst sürümünde harici bir derleyici entegrasyonu var. XE2'de yoksa hata verecektir.

2018-01-03_11-37-33.png

Yeni bir proje dosyası oluşturup, pas ve diğer dosyaları ekleyin.

Kitaptan Bir Alıntı

Use MSBuild externally to compile: Delphi derleyicilerini kullanmadan, Microsoft’un harici derleme aracı olan MSBuild (Microsoft Build Engine) ile derleme imkânı sağlayan bir özelliktir.
(03-01-2018, Saat: 11:28)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: AllahRazıOlsunWare

Project Options'ta DebugInformation olan bölümlerde 0 yazıyor olmalı. Onları False yapmalısın.
There's no place like 127.0.0.1
Belirtmeyi unuttu isem kusura bakmayın. Delphi Seattle kullanmıştım.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Konu genel erişime açılmıştır.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rest debugger Memo Yazi Gönder gonulali 2 634 14-04-2023, Saat: 22:24
Son Yorum: gonulali
  Arapça Yazı Gösterme baloglurecep 9 4.592 28-02-2023, Saat: 16:31
Son Yorum: themerdogan
  Fastreport fiyat yazı fontu mukoly 9 2.209 21-02-2022, Saat: 16:52
Son Yorum: m_ekici
  StatusBar Yazı Renklendirme Hk. Yardım glagher 3 1.089 16-10-2021, Saat: 20:56
Son Yorum: Bay_Y
  Program içinde resim üzerine yazi gonulali 1 2.466 06-06-2018, Saat: 11:29
Son Yorum: iyarar

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi