Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Kitap
Delphi'ye yeni başlayanlar için güzel bir kitap çıktı. Aslında bir ders kitabı, ama başlangıç için temel bilgileri edinmek için iyi bir kaynak. Ben de bugün aldım.
https://www.seckin.com.tr/kitap/288186286

xTAUpi.jpg
Firebird Ekipler Amiri. Dmitry Kouzmenko ve Dmitry Yemanov ile çalışmış , Eski IBSurgeon personeli, Kıdemli Firebird Kurtarma Uzmanı, Firebird Foundation bağışçısı...
Hayırlı olsun.
Bu yıldan itibaren meslek liselerinde iki farklı ders adı altında Delphi ile yazılım geliştirme anlatılmaya başlandı. Kitabın yeni başlayanlara yönelik olması bu kapsamda çok faydalı olacaktır.
Yıl içerisinde en az üç farklı kaynak daha çıkacağı kanaatindeyim.
(12-09-2020, Saat: 20:36)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun.
Bu yıldan itibaren meslek liselerinde iki farklı ders adı altında Delphi ile yazılım geliştirme anlatılmaya başlandı. Kitabın yeni başlayanlara yönelik olması bu kapsamda çok faydalı olacaktır.

Fesih hocam; Embarcadero ile MEB arasında imzalanan bir protokol vardı. Bu protokol hala aktif dimi iptal falan olmadı. Sanırım o protokole istinaden müfredata girdi sanırım. Daha önce müfredatta varmıydı bilmiyorum.
Sorsaydı Bilirdi Sormuyor ki Bilsin.
Bilseydi Sorardı Bilmiyor ki Sorsun. 
(12-09-2020, Saat: 21:42)bydelphi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-09-2020, Saat: 20:36)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun.

Fesih hocam; Embarcadero ile MEB arasında imzalanan bir protokol vardı. Bu protokol hala aktif dimi iptal falan olmadı. Sanırım o protokole istinaden müfredata girdi sanırım. Daha önce müfredatta varmıydı bilmiyorum.

Protokol iptal edilmedi. Şu an yürürlükte.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni yılımız hepimize hayırlı olsun. cinarbil 0 452 01-01-2022, Saat: 17:01
Son Yorum: cinarbil
  Yeni Mobile App Store: Huawei AppGallery TescilsizUzman 21 12.717 16-04-2021, Saat: 10:53
Son Yorum: shooterman
  Kitap Telif Bedeli TescilsizUzman 73 51.976 02-03-2021, Saat: 10:39
Son Yorum: benimjoomla
  Yeni arayüz hayırlı olsun :) boreas 33 17.722 02-10-2020, Saat: 09:43
Son Yorum: Doğan Yılmaz
  Kitap Adı Ne Olmalı? TescilsizUzman 20 8.229 02-09-2020, Saat: 10:46
Son Yorum: savasabd

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi