Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi için uzak işi biliyor musunuz?
(24-12-2021, Saat: 17:26)Jakarta2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.upwork.com bu siteye üye oldum işlere baktım teklif verdim. İşleyiş hoşuma gitti. İstek: x,w,z,t işlerini yapan program istiyorum saatlik ücret y kadar. (Hangi yazılım diliyle yaptığının önemi yok. Şunu da bilmek zorundasın, bunu da bilmek zorundasın yok) Süpermiş. Ama sanırım buradan iş almak zor çünkü teklif çok.

Bu sitede çok iş var ve birçok teklif var

Bir aylık sonuçsuz çabalardan sonra bu siteyle dikkatsiz oldum.
@Jakarta2 @gbg
binance tr veya .com api üzerinden al sat yaptırmayı düşünüyorum, anlık al sat emirleri geçilebilir, veya tüm kriptolar fiyat takip edilip patlamalarda %10 aşşaya yukarı al sat emirleri geçmek niyetim var, api üzerinden ve websoket üzerinden live veri çekilebiliyor,

eğer algoritmayı oturtabilir isem zaman zaman işleme girecek 7/24 bir bot yapma niyetim var, belki kriptolar üzerinde çok risk vardır ancak en azından bizim usdt/tr kuru için misal 18tl den %10 aşşaya düştüğünde sat limiti geçtirebilirdim.. eğer düzgün çalışır birşey ortaya çıkarabilirsem binance com da 20x + kaldıraçlı piyasada küçük al sat hareketleri ile daha güzel getiri elde edebilirim.

forumca hepimiz bir araya gelip, buy sel algoritmasını çıkarıp piyasaya meydan okuyacak bir algoritma ortaya çıkarabilirsek çok yararlı olur, diğer piyasalardanda ülkemizde döviz çekmiş oluruz,
tabi oradaki hacmi oluşturan al sat botlarını, algoritmalarını tuş edebilirmiyiz orası muhallakda küçük rakamlarla deneyip geliştirmek lasım..

https://youtu.be/BBQpDZJB8So?t=364
(25-12-2021, Saat: 21:38)vedat35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Jakarta2 @gbg
binance tr veya .com api üzerinden al sat yaptırmayı düşünüyorum, anlık al sat emirleri geçilebilir, veya tüm kriptolar fiyat takip edilip patlamalarda %10 aşşaya yukarı al sat emirleri geçmek niyetim var, api üzerinden ve websoket üzerinden live veri çekilebiliyor,

eğer algoritmayı oturtabilir isem zaman zaman işleme girecek 7/24 bir bot yapma niyetim var, belki kriptolar üzerinde çok risk vardır ancak en azından bizim usdt/tr kuru için misal 18tl den %10 aşşaya düştüğünde sat limiti geçtirebilirdim.. eğer düzgün çalışır birşey ortaya çıkarabilirsem binance com da 20x + kaldıraçlı piyasada küçük al sat hareketleri ile daha güzel getiri elde edebilirim.

forumca hepimiz bir araya gelip, buy sel algoritmasını çıkarıp piyasaya meydan okuyacak bir algoritma ortaya çıkarabilirsek çok yararlı olur, diğer piyasalardanda ülkemizde döviz çekmiş oluruz,
tabi oradaki hacmi oluşturan al sat botlarını, algoritmalarını tuş edebilirmiyiz orası muhallakda küçük rakamlarla deneyip geliştirmek lasım..

Ben tam olarak anlayamadım

Ama dijital para birimi için böyle bir şey yazdım ama pek tatmin edici olmadı
Bunun için istatistik bilgisi gerekir. Program, şamdanları inceleyerek alım ve satım fırsatlarını belirledi.

Dijital para birimlerinde istatistikler yeterli değil
(26-12-2021, Saat: 16:44)gbg Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Ben tam olarak anlayamadım

Ama dijital para birimi için böyle bir şey yazdım ama pek tatmin edici olmadı
Bunun için istatistik bilgisi gerekir. Program, şamdanları inceleyerek alım ve satım fırsatlarını belirledi.

Dijital para birimlerinde istatistikler yeterli değil

it will not work directly. First of all, a simulation will be made with a 1-month buy and sell data set, and within this simulation, it will be tried to obtain a decision by subtracting the commission and using rsi ema tilson style algorithms. The logic here is to create a fully automatic system that can make decisions on price data of 1 minute, 5 minutes, 10 minutes, 15 minutes, and to make a profit in the position in case of instantaneous drops and jumps like 10% from time to time. Likewise, it can be supported by other platforms such as shorting on the fx side towards the downside (binance features) or vice versa.
Tepeden %3 çıkarsa sat, dipten %2 çıkarsa al gibi basit şekilde denemelerde pek fayda sağlamadı.
(26-12-2021, Saat: 20:15)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tepeden %3 çıkarsa sat, dipten %2 çıkarsa al gibi basit şekilde denemelerde pek fayda sağlamadı.

algoritmanın geçmiş hareketlerine göre test edilmesi lasım, zaten işin asıl kısmı burada düzgün bir algoritma çıkarabilmekde,
zaten bu sebeple tek kişinin yapacağı iş değildir fikriyatı oluştu kafamda, el elden üstündür.

piyasada bu tarz botlar mevcut, api bilgilerinizi girdiğinizde seçtiğiniz pilana göre al sat yapıyor, hatta
büyük para babalarının sınırsız sermaye ile direk fx piyasalarda al sat botlarıda mevcut,
kanımca manuel al sat küçük yatırımcı hareket tarzı, sonuçda anlık sürekli çok hızlı değişen bir piyasada
sadece pozisyon alıp umarak bekleyebilirsiniz, geri kalan hacim bot hareketleri.
@Jakarta2 Hocam, Teklif vermek ücretlimi? yoksa her işe teklif verebiliyormusunuz?
Bu demo çalışmamla ilgilidir, sınırlı bir süre için bir önizleme gösterir.
Sabırla ve özenle programı size ve satış noktalarına sunar.
Alım satım yaparken piyasa trendini göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun.
Piyasa negatif olduğunda, en iyi alış noktası çok istikrarlı değildir ve satış sinyalini beklemeyin ve düşük karla satmayın.

https://mega.nz/file/d1pFDIZB#mVYH-859vs...ZlIR9ICRPk
(26-12-2021, Saat: 21:16)gonulali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Jakarta2 Hocam, Teklif vermek ücretlimi? yoksa her işe teklif verebiliyormusunuz?

İlk üye olduktan sonra 40 teklif ücretsiz sonra ücretliymiş.

Kripto ile ilgili botlar küçük paralarda malesef iş yapmıyor. Kralını da yazsak balinalar patlatıyor. Örneğin direnç noktalarını baz alıyorsun. Periyodik in çıkları baz alıyorsun süreleri baz alıyorsun. Sistem tıkır tıkır işledi sanıyorsun. Paralar küçük olduğu için komisyon ücretiydi zarardı derken hiç bir şekilde istediğin düzeyde para kazanamıyorsun. Büyük sermayeli şirketler indikçe ya da çıktıkça para ekleyebildikleri için her türlü kazanıyorlar. Küçük paralarda sonuç liquid oluyor malesef. O yüzden sürekli takip edip, hisleriniz güçlüyse kripto ile uğraşın yoksa uzak durun...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Program üretimi için rehberlik ve işbirliği istiyorum. gbg 6 940 18-11-2023, Saat: 10:21
Son Yorum: gbg
  Delphi 10.4 arayüze kamera verisi aktarma ME®T 4 987 23-12-2022, Saat: 23:58
Son Yorum: ME®T
  Delphi Lisans aktivasyonu tekrarı enigma 3 2.223 20-03-2021, Saat: 17:02
Son Yorum: mcuyan
  Delphi Componentleri Kategorileme. hayalyilmaz43 0 1.025 23-08-2020, Saat: 21:57
Son Yorum: hayalyilmaz43
  Delphi Json Okuma (üst ve alt kırılımlı) delphicim 0 1.417 23-08-2020, Saat: 17:58
Son Yorum: delphicim

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi