Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PTT wsdl
Selamlar,
Ptt Kargonun wsdl servisi varmış. Soapuı ekleyebildim propertyler vs oluştu. Delphide deniyorum sallama kullanıcı adı şifre ile (en azından parola hatalı vs der belki dedim)
Bu hatayı alıyorum. sanki böyle bir servis yok. daha önce kullandıysan admin ile görüş diyor.  Ptt'de kimle görüşüp isteyebilirim. Daha önce kullanan var mı bu servisi.

Response
<faultstring>The endpoint reference (EPR) for the Operation not found is 
/GonderiSorgulama/services/GonderiTakip.GonderiTakipHttpSoap11Endpoint/ and the WSA Action = null. 
If this EPR was previously reachable, please contact the server administrator.</faultstring>
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
wsdl dosyasina endpoint adresi yanlis yazilmis olabilir
Mesajınızı şimdi gördüm, okumadığım halde okunmuş olmuş Sad
PTT ile görüştüm bir yazı istediler o yazıyı vereceğim belki o zaman servis dokümanını da iletirler.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Selam,

@yhackup, Bu konuda bir gelişme var mı?
P.Safa:Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır.Zaman insanları değil,armutları olgunlaştırır
C.Yücel:Toprak gibi olmalısın! Ezildikçe sertleşmelisin!Seni ezenler sana muhtaç kalmalı! Hayatı sende bulmalı
S.Canan:Bildiğini zannettiğin an hiç bir şey öğrenemezsin
Bilgi uçar
(11-09-2017, Saat: 15:46)uparlayan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Selam,

@yhackup, Bu konuda bir gelişme var mı?

Pek ilgilenmedim abi, yazıyı vermeye gittim bölgeye herkes bir haber herkes birbirine soruyor sinirlenip çıktım. Android uygulamaları var onu parçaladım içerisinden çözüp alma yolunda gidiyordum iş vs yoğunluktan kaldı yarıda.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SOAP WSDL | Tarihi sorunu ve C# import sorunu hk. pro_imaj 0 37 3 saat önce
Son Yorum: pro_imaj
  EFinans -> E-Arşiv WSDL alma malitutuncu 0 111 20-09-2019, Saat: 10:41
Son Yorum: malitutuncu
  Delphi XE6'da oluşan XML XE'de farklı. WSDL Wizard hata yapar mı ? boreas 7 727 22-04-2019, Saat: 12:55
Son Yorum: boreas
  WSDL ile gönderilen zarfı nasıl görebilirim ? boreas 4 502 25-02-2019, Saat: 18:29
Son Yorum: csunguray
  WSDL import problem malitutuncu 11 2.424 25-04-2018, Saat: 09:10
Son Yorum: malitutuncu

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi