Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hergün bir ücretsiz kitap
15 Saat içinde erişim sona erecek (19.10.2017 10:10 itibariyle +15 saat)

Forumda çok yazışılan bir konu olduğu için görünce paylaşmadan edemedim, ilgilenenler için ücretsiz bir PostgreSQL Kitabı;

PostgreSQL Development Essentials

İndirme linki Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
P.Safa:Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır.Zaman insanları değil,armutları olgunlaştırır
C.Yücel:Toprak gibi olmalısın! Ezildikçe sertleşmelisin!Seni ezenler sana muhtaç kalmalı! Hayatı sende bulmalı
S.Canan:Bildiğini zannettiğin an hiç bir şey öğrenemezsin
Bilgi uçar
Bu işin sizce mantığı ne ? Packt'in kitapları zaten ortalıklarda geziniyor. Yetmiyor adam birde ücretsiz dağıtıyor ?
Topluluk mopluluk yok :/
13 Saat 46 dakika sonunda erişim sona erecek (11.02.2018 13:13 itibariyle +8 saat)

Daniela TETİ'nin "Delphi Cookbook SECOND EDITION" kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilmek için link;
P.Safa:Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır.Zaman insanları değil,armutları olgunlaştırır
C.Yücel:Toprak gibi olmalısın! Ezildikçe sertleşmelisin!Seni ezenler sana muhtaç kalmalı! Hayatı sende bulmalı
Bilgi uçar
Link Yokmu Benmi Göremiyorum Smile
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Bilgi uçar
(11-02-2018, Saat: 23:25)uparlayan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Merhaba Ugur bey,
Hafta sonu siteye girmeyince mesajınızıda kacirmis oldum Sad  Sizde pdf olarak varsa gonderme imkanınız olur mu?
(12-02-2018, Saat: 10:28)klavye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(11-02-2018, Saat: 23:25)uparlayan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Merhaba Ugur bey,
Hafta sonu siteye girmeyince mesajınızıda kacirmis oldum Sad  Sizde pdf olarak varsa gonderme imkanınız olur mu?

Demek ki günlük ziyaret şart. Smile
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(12-02-2018, Saat: 10:29)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(12-02-2018, Saat: 10:28)klavye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba Ugur bey,

Demek ki günlük ziyaret şart. Smile

Aynen Smile bir gün bile insan ayrı kalinca cok sey kacirabiliyor. Bende bir hafta sonu da tatil yapivereyim demistim Smile
(12-02-2018, Saat: 10:36)klavye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(12-02-2018, Saat: 10:29)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Demek ki günlük ziyaret şart. Smile

Aynen Smile bir gün bile insan ayrı kalinca cok sey kacirabiliyor. Bende bir hafta sonu da tatil yapivereyim demistim Smile

Anasayfada en üst kısımda yer alan güncel konu ve yorum listesi (11 adet), 24 saat baz alınarak düzenlenmektedir. 
Yani 24 saat içerisinde DelphiCan olmadığınız zaman, konu kaçırma ihtimaliniz yüksektir (form bölümleri arasında konu aramak zorunda kalabiliyorsunuz).
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
O liste uzasa ne guzel olacak(hatta oneri olarak yazacaktim 3 gun once sonra vvazgecmistim). Diger turlu dediginiz gibi forum bolumlerine bakiyorum tek tek.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Design Patterns , Agile ve ücretsiz 3 kitap sadettinpolat 5 746 06-05-2019, Saat: 03:09
Son Yorum: zihnidede
Information Ücretsiz Object Pascal Handbook by Marco Cantu pdf masteryoda 11 3.325 31-05-2017, Saat: 15:29
Son Yorum: CaglarCoskun
  Blaise Pascal Magazine Ücretsiz Sayısı Fesih ARSLAN 1 2.195 06-09-2016, Saat: 05:18
Son Yorum: Tuğrul HELVACI

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi