Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hergün bir ücretsiz kitap
(12-02-2018, Saat: 11:26)klavye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.O liste uzasa ne guzel olacak(hatta oneri olarak yazacaktim 3 gun once sonra vvazgecmistim). Diger turlu dediginiz gibi forum bolumlerine bakiyorum tek tek.

Söz konusu alanın dar kapsamlı olması kişisel kanaatimce daha çok işimize yarıyor. Smile
Liste kısa olunca bölümler arasında gezinerek, bize daha çok zaman ayırıp, bölüm veya konu hit'ini arttırıyorsunuz.
Bizi sık sık ziyaret etmek zorunda kalıyorsunuz.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(12-02-2018, Saat: 11:29)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(12-02-2018, Saat: 11:26)klavye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.O liste uzasa ne guzel olacak(hatta oneri olarak yazacaktim 3 gun once sonra vvazgecmistim). Diger turlu dediginiz gibi forum bolumlerine bakiyorum tek tek.

Söz konusu alanın dar kapsamlı olması kişisel kanaatimce daha çok işimize yarıyor. Smile
Liste kısa olunca bölümler arasında gezinerek, bize daha çok zaman ayırıp, bölüm veya konu hit'ini arttırıyorsunuz.
Bizi sık sık ziyaret etmek zorunda kalıyorsunuz.

İşin bu kısmını hiç düşünmemiştim Smile
Delphi Cookbook(PDF) bugün tekrar ücretsiz olarak sunulmaya başlandı:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
There's no place like 127.0.0.1
Delphi Cookbook (Second Edition) / PDF, bugün yeniden ücretsiz olarak yayında...

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
P.Safa:Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır.Zaman insanları değil,armutları olgunlaştırır
C.Yücel:Toprak gibi olmalısın! Ezildikçe sertleşmelisin!Seni ezenler sana muhtaç kalmalı! Hayatı sende bulmalı
S.Canan:Bildiğini zannettiğin an hiç bir şey öğrenemezsin
Bilgi uçar
(27-06-2018, Saat: 11:12)uparlayan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Delphi Cookbook (Second Edition) / PDF, bugün yeniden ücretsiz olarak yayında...

Paylaşım için teşekkürler.

Dosyayı dosya.co sitesine yükledim. İhtiyacı olan ve sonradan gören arkadaşlar içinde
kitaba ulaşma imkanı olur diye düşündüm.

Amaç, bilginin de/aklın da zekat'ını vermek.
bu gün 08-07-2018 ücretsiz Expert Delphi kitabı pdf olarak veriliyor. ihtiyacı olan indirebilir.

Link : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

(08-07-2018, Saat: 13:21)cinarbil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.bu gün 08-07-2018 ücretsiz Expert Delphi  kitabı pdf olarak veriliyor. ihtiyacı olan indirebilir.

Link : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

İndiremeyenler için dosya.tc yükledim.

link : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
"…De ki: "Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu? Şüphesiz, temiz akıl sahipleri öğüt alıp-düşünürler" (Zümer Suresi, 9)
İyi günler Bu gün (08/09/2018)  ücretsiz e-kitap  Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.  

Expert Delphi adlı kitabı veriyor. 
"…De ki: "Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu? Şüphesiz, temiz akıl sahipleri öğüt alıp-düşünürler" (Zümer Suresi, 9)
Bu gün 06/01/2018 tekrar ücretsiz delphi kitabı pdf olarak veriliyor.   

hi_selamlar
delphi cookbook second edition
Kardeşim dosyayı zahmet olmazsa bir daha atarmısın...
(17-11-2018, Saat: 09:59)forumcuali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.hi_selamlar
delphi cookbook second edition
Kardeşim dosyayı zahmet olmazsa bir daha atarmısın...

mail adresnizi ÖM atarsanız dosyayı gönderebilirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Design Patterns , Agile ve ücretsiz 3 kitap sadettinpolat 5 652 06-05-2019, Saat: 03:09
Son Yorum: zihnidede
Information Ücretsiz Object Pascal Handbook by Marco Cantu pdf masteryoda 11 3.155 31-05-2017, Saat: 15:29
Son Yorum: CaglarCoskun
  Blaise Pascal Magazine Ücretsiz Sayısı Fesih ARSLAN 1 2.156 06-09-2016, Saat: 05:18
Son Yorum: Tuğrul HELVACI

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi