Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hergün bir ücretsiz kitap
(17-11-2018, Saat: 09:59)forumcuali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.hi_selamlar
delphi cookbook second edition
Kardeşim dosyayı zahmet olmazsa bir daha atarmısın...

Şuan Third Edition gözüküyor. (Tabi şuan ücretsiz değil)
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
evet biliyorum almaya da çalıştım nedendir bilmiyorum kartımı kabul etmedi. Bende acaba forumdan bulabilirmiyim diye şansımı denedim....
OPEN CV ile ilgilenen arkadaşlar için packtpubda bi süreliğine ücretsiz...

Mastering OpenCV 3 - Second Edition

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(12-12-2018, Saat: 15:02)forumcuali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.OPEN CV  ile ilgilenen arkadaşlar için packtpubda bi süreliğine ücretsiz...

Mastering OpenCV 3 - Second Edition

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Teşekkür ederim
Günaydın 
Hayırlı cumalar olsun.

yeni bir kitap eklenmiş 

Delphi High Performance

Kitabı okuyabiliyorum ama pdf olarak indirilemiyor
İndirme bilgisi olan paylaşabilir mi.

Kayıtlı üyeyim ve daha önceleri indirilebiliyordu.
Kitap içerinde geçen kodları indirebiliyorum.
"…De ki: "Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu? Şüphesiz, temiz akıl sahipleri öğüt alıp-düşünürler" (Zümer Suresi, 9)
paylaşım için teşekkürler, yukarıda "buy ebook" linkinde ebook fiyatı için €15 diyor.
(29-03-2019, Saat: 08:42)cinarbil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Günaydın 
Hayırlı cumalar olsun.

yeni bir kitap eklenmiş 

Delphi High Performance

Kitabı okuyabiliyorum ama pdf olarak indirilemiyor
İndirme bilgisi olan paylaşabilir mi.

Kayıtlı üyeyim ve daha önceleri indirilebiliyordu.
Kitap içerinde geçen kodları indirebiliyorum.

Sanırım sitenin yapısı değişmiş. Madem kitabı okuyorsun bari bize trafik sağla, bizim de bir kazancımız olsun demişler sanırım. Yine de kötü değil bence  Rolleyes
Bende de inmedi hocam =)
Edo bey biraz zahmet edip tek tek açıp siz pdf yapabilirsiniz çünkü pdf olarak indirmek pek mümkün değil çünkü sayfada pdf'ten okutulmuyor okutulsa idi her şekilde indirilebilirdi fakat backend tarafından bölünerek geliyor her sayfa. Başka sitelerden pdf şekliyle de bulabilirsiniz tabi. Ama zaten resmi sitesi pdf üzerinden sunmuyorken pdf'ide ücrete tabi tutuyorken indirilemeyecektir.
Kitaptaki kaynak kodlar burada : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(29-03-2019, Saat: 17:37)coyistik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Edo bey biraz zahmet edip tek tek açıp siz pdf yapabilirsiniz çünkü pdf olarak indirmek pek mümkün değil çünkü sayfada pdf'ten okutulmuyor okutulsa idi her şekilde indirilebilirdi fakat backend tarafından bölünerek geliyor her sayfa. Başka sitelerden pdf şekliyle de bulabilirsiniz tabi. Ama zaten resmi sitesi pdf üzerinden sunmuyorken pdf'ide ücrete tabi tutuyorken indirilemeyecektir.
Kitaptaki kaynak kodlar burada : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Sanırım yanlış kişiye cevap verdiniz ya da benim yazdıklarımı yanlış anladınız. Arkadaş pdf olarak indiremediğini söylemiş, ben de bunun sitenin yapısı/işleyişi ile ilgili yapılan değişiklikten kaynaklı gözüktüğünü yazdım. Önceden doğrudan PDF olarak indirme imkanı veriyordu, artık değişen yapı ile kitapları site üzerinden okumanıza imkan verdiğini yazdım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Design Patterns , Agile ve ücretsiz 3 kitap sadettinpolat 5 653 06-05-2019, Saat: 03:09
Son Yorum: zihnidede
Information Ücretsiz Object Pascal Handbook by Marco Cantu pdf masteryoda 11 3.155 31-05-2017, Saat: 15:29
Son Yorum: CaglarCoskun
  Blaise Pascal Magazine Ücretsiz Sayısı Fesih ARSLAN 1 2.157 06-09-2016, Saat: 05:18
Son Yorum: Tuğrul HELVACI

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi