Konuyu Paylaş : facebook gplus twitter

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sitemize yazık etmeyelim..
#1
Information 
Sitemizin zor şartlar altında büyük fedakarlıkla kurulduğunu iyi biliyorum. Ve inşallah kısa zamanda çok iyi bir noktaya geleceğine yürekten inanıyorum.

Sitemize yazık etmeme ve kıymetini bilme adına LÜTFEN;

Sitemizin Üye Kayıt Sözleşmesinin daha ilk cümlesinde belirtilen 'uluslararası ve Türkiye Cumhuriyeti Yasaları'na aykırı içeriği olan konular açamaz ve yorumlar yazamazsınız.'  maddesini ihlal eden paylaşım ve/veya yorumlardan uzak duralım.

Yine anayasamız ve ülkemizin taraf olduğu uluslararası sözleşmelerde güvence altına alınan temel haklardan, özellikle 'ayrımcılık yasağı' ve 'nefret suçları yasağı'nı ihlal eden paylaşım ve yorumlardan lütfen uzak duralım. 'Gevur', 'kafir', 'kefere', 'fecere', 'elin gavuru' vb. dışlayıcı ve aşağılayıcı, ya da kendi inanç, ideoloji, dünya görüşümüzün diğerlerinkinden daha üstün olduğunu vurgulayan, ima eden paylaşımlardan lütfen şiddetle kaçınalım. Bu tür yorumların kesinlikle şaka yollu/latife olsun diye yapıldığını düşünüyorum. Ancak unutulmamalıdır ki bu tehlikelidir.
Ayrıca yeni başlayan arkadaşlarımızı kırıcı ve programlamadan soğutacak cevaplar vermeyelim.
Daha önce bu hassasiyete dikkat etmeyen, varlık sebebi bu site ile aynı olan bazı sitelerin, artık olmadığını biliyoruz.

Sitemizin kuruluşunda ve işleyişinde emeği geçen arkadaşlara  yürekten teşekkürü borç bilirim.
Herkese iyi günler..
Cevapla
#2
Öncelikle çok teşekkürler.
Herkes inşallah sizin gibi duyarlı davranır.
Genel olarak duyarlı davranıldığını görüyorum.

Herhangi bir kuralı ihlal ettiğini düşündüğünüz bir paylaşım görürseniz; paylaşımın sağ altındaki ikonlardan "Rapor Et"i kullanmanız yeterli olacaktır.
There's no place like 127.0.0.1
WWW
Cevapla

Konuyu Paylaş : facebook gplus twitter

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi