Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar merhaba internette Bitki Koruma Ürünleri Takip Sitemi ile ilgili arama yaparken delphicana rastladım şansımı bide burada deneyim dedim. Delphicana yeni üye oldum ve acemiler sınıfındayım.Forumda ilgili başlık ile birçok konu açılmış ancak tam anlamıyla çözüme kavuşmamış. Arkadaşlar Tarım ve Orman Bakanlığının Sistemi olan BKTS(Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi) ile alakalı çalışması olan arkadaşımız var mıdır? Var ise sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz? Konu ile alakalı  sistemi hazırlayan yazılımcı Firma ile hiç bir şekilde iletişim kuramadık. Bakanlığı aradık ama kimsenin bu sistemden haberi bile yok oradan oraya bağlayıp duruyorlar. Web servis dökümanı yayınlamışlar ama çok anlayamadım. Örnek bir c# dilinde uygulama paylaşmışlar hem hata veriyor hem de ben bu dili bilmiyorum. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum herkese iyi akşamlar.

Sisteme fotoğrafta görüldüğü gibi https://bkst.tarbil.gov.tr/UserOperation/Login/-6 adresiyle giriyoruz.

[attachment=1935]