Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: ethernet veri akışı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
cümleten hayırlı akşamlar dilerim (akşam yazdım ondan diyorum)
inşallah başlıktan yanlış anlaşılma olmamıştır.

bir oyun için bot yazdım. oyunun ismi Lords Mobil
oyunun image olarak resmini çekip daha sonra onu tesseract ile yazıya çevirip kim kaçtane kutu yollamış hangi kutudan yollamış onu öğremip bir stringgiride yazdırıyorum %5 %10 kayıp oluşuyor. bunun önüne geçmek için ethernetten geçen verileri kontrol etmek istedim onunla ilgili bir sniffer aradım ( tabi bu aradığım doğrumu bilmedim). daha sonra fiddler diye bir proğram buldum oda işimi görmedi.  

amacım ethernetten geçen verileri süzerek istediğim protokolden (büyük bir ihtimalle şifreli olacaktır. ayrıca onun içinde bir çözüm bulmam gerekecek tabi Smile ) verileri alıp işlemek istedim. bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı nasıl bir yol izlemem gerek yada bir küçük örnek bulmam için yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı diye size sorayım dedim.

Yardımcı olan veya olamayan arkdaşlardan ALLAH razı olsun. Zaman ayırıp okuduğunuz içinde ALLAH razı olsun. Hayrlı geceler olsun.
proxy sunucusu kurup trafigi onun uzerinden gecirirseniz istedginiz yapabilirsiniz. fidler'in de procy ozelligi var. Oyunda proxy secenegi varsa fidlerin ayarlarina gore yapilandirirsaniz fidler trafigi gosterecektir.
Eger proxy ayarlari yoksa Wireshark kurarak tum trafigi gorebilirsiniz.
mksoft ilgilendiğin için teşekkürler. wireshark denemiştim onda bir çözüm görememiştim ama proxy denememiştim onu deneyim önce tekrar wireshark e tekrar bakayım.
Sadece Wireshark kurmak yetmiyor, paket yakalayici bir surucusu vardi onu da kurmaniz lazim.