Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sohbet geçmişi
Whatsapp sohbetlerini uygulamamızdan silebiliyormuyuz. En son yazılanları silmek istiyorum.Bu konu hakkında fikri olan var mı ?
eğer yanlış anlamadıysam ;

WhatsApp sohbet dahil olmak üzere diğer tüm bilgileri kendi klasöründe tutuyor.
toplu silme işlemi yapmak istiyorsan sohbetle alakalı dosyayı/Veritabanını bulup o klasör yolunu gösterip sildirebilirsin.
Fakat isteğe bağlı şekilde istediğin sohbeti silmen mümkün değil.

Umarım doğru anlamışımdır.
Tüm görüşmeleri temizlemek için , telefonu pc ye bağlayıp data dahil tüm klasörleri sildim. Gördüm ki anlık konuşmaları orada tutmuyor. Herşey olduğu gibi duruyordu. Smile))
(04-02-2019, Saat: 15:57)CesuR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm görüşmeleri temizlemek için , telefonu pc ye bağlayıp  data dahil tüm klasörleri sildim.  Gördüm ki anlık konuşmaları orada tutmuyor. Herşey olduğu gibi duruyordu. Smile))

Bunca zaman öyle biliyordum ;
hatta whatsapp yedeklerini google drive'a yedeklemek yerine orayı kopyalayıp diğer cihaz da tekrar kullandığını söyleyen arkadaşım vardı. onlara dayanaraktan yazmıştım. Shy
test edemem dediğimi Whatsapp kullanmadığım için.
Çözüme varamadık belki ama yanlışımı düzelttin teşekkür ederim...

şimdi aklımda tek soru : 20-30 Mb arası whatsapp dosyaları o zaman neyin nesi ?  Smile
Valla bende senle aynı anda öğrenmiş oldum. Ben teşekkür ederim Big Grin
İşin ilginç yanıı şöyle bişey denedim. ana dizin altında (hafıza kartı veya dahili hafıza değil) sys ve system , app klasörlerinde whatsap yazan ne varsa sildim. Bari whatsap çökseydi iyidi tık demedi garip..Big Grin Hala araştırıyorum. Sanırım o boyuttaki dosyalar sebebi klasör şeklinde göndermesi. iç içe bir sürü klasör var. Herbiri 2-3 mb (audio , image, data cache gibi)
(04-02-2019, Saat: 16:15)CesuR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla bende senle aynı anda öğrenmiş oldum. Ben teşekkür ederim Big Grin
İşin ilginç yanıı şöyle bişey denedim. ana dizin altında (hafıza kartı veya dahili hafıza değil) sys ve system , app klasörlerinde whatsap yazan ne varsa sildim. Bari whatsap çökseydi iyidi tık demedi garip..Big Grin Hala araştırıyorum. Sanırım o boyuttaki dosyalar sebebi klasör şeklinde göndermesi. iç içe bir sürü klasör var. Herbiri 2-3 mb (audio , image, data cache gibi)

https://faq.whatsapp.com/tr/wp/23607796

aaasas.jpg

Sanırım bunu test etmende fayda var. Shy
oo süper bir deniyelim Smile)

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi