Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yerel DelphiCan Toplantıları
@Abdullah ILGAZ sevgili kardeşim, bana kalırsa toplu bir buluşmayı organize etmeye çalışmak; yağmurlu havada güneşlenmek istemek gibi. Belki güneş çıkar, ama hangi yüzdesel oran ile ? Bu nedenle; bana kalırsa Ankara'da olan arkadaşlar ile aranızda anlaşın ve foruma yazın; "x tarihinde Ankarada şurada buluşuyoruz, gelmek isteyeni bekleriz" diye. Ardından yediğiniz içtiğiniz sizin olsun; çektiğiniz resimleriniz de bizim Shy
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalan...
@Tuğrul HELVACI hocama keainliklr katiliyorum.

Bu arada Istanbul da yaşıyorum. Ankaraya şu zaman kıtliğında gelebilmem mumkun degil. Smile

Fakat istanbulda (anadolu avrupa farketmez) tapilacak her turlu etkinlige katilabilirim.
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

Ben de yukarıda yazılanlara katılıyorum. Daha önce buna benzer konular açıldı. Hiç birisinde sonuç alınamadı. O yüzden yöntem değişikliğine gidilmeli diye düşünüyorum. Bu konuda da @Tuğrul HELVACI ya katılıyorum.
2-3 kişi anlaştığı takdirde "biz buluşuyoruz isterseniz gelin" denmeli.

@Abdullah ILGAZ, 2 yıldır sen İstanbul'a geleceksin diye bekliyorum ve geldiğinde yukarıda yazdığımı ben yapacaktım ama nasip olmadı Smile

Ben de İstanbul'da ikamet ediyorum. Her türlü teklife açığım Wink
There's no place like 127.0.0.1
(18-04-2019, Saat: 20:26)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de yukarıda yazılanlara katılıyorum. Daha önce buna benzer konular açıldı. Hiç birisinde sonuç alınamadı. O yüzden yöntem değişikliğine gidilmeli diye düşünüyorum. Bu konuda da @Tuğrul HELVACI ya katılıyorum.

@Abdullah ILGAZ, 2 yıldır sen İstanbul'a geleceksin diye bekliyorum ve geldiğinde yukarıda yazdığımı ben yapacaktım ama nasip olmadı Smile

@SimaWB İstanbul'a geldiğimde bir türlü denk gelemedik ne yazık ki. 2 kez olmadı, inanıyorum ki 3. kez denediğimizde başarıya ulaşacağız. Bu bağlamda ben kısa süreli bir tarama yapıp Konya merkezde olan DelphiCanları toplamayı planlıyorum. Toplanılabilir olduğunu uygulamalı gösterdikten sonra Ankara merkez ikinci plan olabilir. İstanbul için koşullar çok farklı. Ulaşımı diğer şehirlerdeki gibi olmuyor ne yazık ki. Semtten semte saatler yolda geçebiliyor. Onu da birlikte başlatırız @SimaWB Smile
(18-04-2019, Saat: 20:35)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-04-2019, Saat: 20:26)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de yukarıda yazılanlara katılıyorum. Daha önce buna benzer konular açıldı. Hiç birisinde sonuç alınamadı. O yüzden yöntem değişikliğine gidilmeli diye düşünüyorum. Bu konuda da @Tuğrul HELVACI ya katılıyorum.

@SimaWB İstanbul'a geldiğimde bir türlü denk gelemedik ne yazık ki. 2 kez olmadı, inanıyorum ki 3. kez denediğimizde başarıya ulaşacağız. Bu bağlamda ben kısa süreli bir tarama yapıp Konya merkezde olan DelphiCanları toplamayı planlıyorum. Toplanılabilir olduğunu uygulamalı gösterdikten sonra Ankara merkez ikinci plan olabilir. İstanbul için koşullar çok farklı. Ulaşımı diğer şehirlerdeki gibi olmuyor ne yazık ki. Semtten semte saatler yolda geçebiliyor. Onu da birlikte başlatırız @SimaWB Smile

@malitutuncu hocamda Konya'da
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
Beni de Ankara ekibine dahil edebilirsiniz.
@narkotik Aynen hocam. Yeni gördüm. İnşallah bende konyada katılırım. Ankara yada gelebilirim inşallah
Herkese selamlar

Bu toplantıları bir Eğitim/Seminer gibi mi yoksa tanışma toplantısı gibi mi düşünüyorsunuz özellikle istanbul için soruyorum
Eğer tanışma toplantısı gibi düşünürseniz geçen sene yaptığım önerim halen geçerlidir.
4 Mayıs 2019 tarihinde aşağıdaki linki bulunan mekanda buluşup bir kahvaltı organizasyonu yapabiliriz
Çaylar ve Kahveler benden Smile

http://www.manzaracafe.net
Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 
Herkes kendisine göre kolay olan biryerlerde toplanalım demiş.
Bu bağlamda bende ortama ayak uydurayım.
Nouadhibou'da buluşalım farklılık olur Smile
Bedava tren yolculuğu yapar yıldızlar altında muhabbetin dibine vururuz.

Ayakkabıyı sefaletten
Çok sonraları tanıdım
Öyle ufuklarda mı olurmuş Allah'ım
Giyer giyer koşardım
Toprağın dostluğundan
Oyuncaklar yaptım çamurdan
Tenimin rengini aldım topraktan
Sen bakma esmerliğim sonradan...

Önümüzdeki hafta çarşamba ya da perşembe akşamı saat 8'de Ankara'da Kuzey Yıldızı Pide Salonu. Çay kahve benden Smile Kimler gelebilir ?
Topluluk mopluluk yok :/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Embarcadero'nun 25 Yıl Delphi Sayfasında DelphiCan TescilsizUzman 8 5.955 21-05-2022, Saat: 23:02
Son Yorum: YILDIRIMBEY
  Twitter'da DelphiCan TescilsizUzman 3 2.505 18-05-2020, Saat: 23:27
Son Yorum: Abdullah ILGAZ
  OrangeUI Android'te Yerel Denetimler Eğitimi pro_imaj 3 2.716 23-03-2020, Saat: 09:01
Son Yorum: pro_imaj
  DelphiCan Google Analytics ve Alexa İstatistikleri TescilsizUzman 5 3.409 12-02-2020, Saat: 17:51
Son Yorum: SimaWB
  DelphiCan Google Analytics Raporları TescilsizUzman 5 3.403 21-11-2019, Saat: 12:54
Son Yorum: TescilsizUzman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi