Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DephiCan iftar etkinliği (DAVET)
Herkese merhaba iyi forumlar. Forumdaki abilerimle kaynaşmak istiyorum benim gibi tanışmak ve kaynaşmak isteyenler için bi toplu iftar yapalım diyorum. 2 gündür İstanbuldayım acaba yarın iftar mı yapsak? Katılacak arkadaşlar yorum yazarlarsa yeri belirleyebiliriz.
Ben varım.
(29-05-2019, Saat: 12:55)BenFeroAdamımDelphimiYazarım Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben varım.

Oruç tutuyo musunki?
Kardeşim tutuyorum ama bunu insanlara sorman güzel değil.
(29-05-2019, Saat: 13:01)BenFeroAdamımDelphimiYazarım Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim tutuyorum ama bunu insanlara sorman güzel değil.

Adam iftar etkinliği düzenliyor. Oruç olmayan insanın ne işi var? Çok doğal değil mi?
(29-05-2019, Saat: 13:11)delphibirdinazortürüdür Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-05-2019, Saat: 13:01)BenFeroAdamımDelphimiYazarım Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim tutuyorum ama bunu insanlara sorman güzel değil.

Adam iftar etkinliği düzenliyor. Oruç olmayan insanın ne işi var? Çok doğal değil mi?

Heh ya ben demek istemedim ama zorla söyletiyorlar insana!
(29-05-2019, Saat: 13:11)delphibirdinazortürüdür Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Sende python yazıyormuşsun ama delphi forumundasın ?
(29-05-2019, Saat: 13:12)BenFeroAdamımDelphimiYazarım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-05-2019, Saat: 13:11)delphibirdinazortürüdür Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adam iftar etkinliği düzenliyor. Oruç olmayan insanın ne işi var? Çok doğal değil mi?
Sende python yazıyormuşsun ama delphi forumundasın ?

Kardeşim ben delphi öğrenmek için buradayım. Ama iftara gitmemin sebebi oruç öğrenmek değil yani ne alakası var?
@"Fesih ARSLAN" hocam oruç tutmanız halinde katılım sağlayabilirsiniz.
Ben oruç tutuyorum arkadaşlar. Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi