Anket Başlığı: Kod Yazarken Müzik Dinler misiniz.
Dinlerim.
Sessiz Ortam Tercihimdir.
[Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazarken Dinlediğiniz Müzikler
(20-09-2016, Saat: 14:10)edo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mobilde düzgün gözüküyor

Sorunu çözdük mü o zaman?
Valla mesaj gönderiminde hem mobilde hem pc'de çok ciddi bir yavaşlık var. Ayrıca bu javascript'in engellenmesi de çok aklıma yatmadı çünkü başka sitelerde bu tarz bir problemle hiç karşılaşmadım açıkçası.
JavaScript engelimiz yok. Zaten video ekleme, resim ekleme, kod biçimlendirme vb. bir çok fonksiyonlar JavaScript ile yazılmış. Java ile ilgili sorun olsaydı bu fonksiyonlar da çalışmayacaktı. Daha önce "Hızlı Cevap" konusunu çözmeye çalışırken engelledik fakat işe yaramayınca, tekrar açtık.
Sizin haricinizde bu sorunu bildiren yok.
Emin olmanız açısından, başka bilgisayarlardan da test edebilirsiniz.
(09-09-2016, Saat: 09:57)edo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorunu Chrome'da yaşıyordum. Interner Explorer 11 ve Microsft Edge tarayıcıları ile denediğimde de aynı durum mevcut. Büyük ihtimalle yetki ile ilgili bir durum olabilir.
Reklam engelleme yazılımı gibi araçlar kullanıyor musunuz? Bu tarayıcı eklentisi, işletim sistemi uygulaması veya DNS adresi dahi olabilir. Veya kullanıcıların internetini kısıtlayan bir sistem?
Ben müzik dinlemekten ziyade siyasal / tarih / bilim belgeselleri dinliyorum.. İzlemem gerekmediği için bir yandan çalışıp bir yandan da ekstra bir şeyler öğrenebiliyorum..
Amatör Küme Bilgisayar Programcısı
İlk etapta metallica dinlerdim ama son zamanlarda national geographic izlemeye başladım :-)
Procedure CoffeeControl(Sender: TObject);
Var
  Coffee : TMycoffee;
Begin
  Coffee := TMyCoffee.create(Nil);
  Try
    if Coffee.EMpty then
      Coffe.refill(50);
    ELse
      Coffee.Drink
  Finally
      Coffee.Free;
  End;
End;
engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
edo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sorunu Chrome'da yaşıyordum. Interner Explorer 11 ve Microsft Edge tarayıcıları ile denediğimde de aynı durum mevcut. Büyük ihtimalle yetki ile ilgili bir durum olabilir.
Reklam engelleme yazılımı gibi araçlar kullanıyor musunuz? Bu tarayıcı eklentisi, işletim sistemi uygulaması veya DNS adresi dahi olabilir. Veya kullanıcıların internetini kısıtlayan bir sistem?

Sanırım kurumun kullandığı reklam engelleme ya da proxy ile ilgili olabilir. Evdeki bilgisayarım ve cep telefonumdan baktığımda sıkıntı yok. Ama diğer ögeleri görüp sadece custom ögeleri göremiyor olmam garip  Huh
Çalışırken genelde enstrümantal müzik dinlerim. O yüzden Yedi Karanfil güzel gidiyor Wink
https://play.spotify.com/user/simawb/pla...TWt8Jz0PT4

Arasıra TSM:
https://play.spotify.com/user/simawb/pla...sEzLJAYLNP

Ayrıca türkü dinlemeyi çok seven birisiyim Heart
https://play.spotify.com/user/simawb/pla...2g9aoDLcue
There's no place like 127.0.0.1
(20-09-2016, Saat: 14:45)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-09-2016, Saat: 14:10)edo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mobilde düzgün gözüküyor

Sorunu çözdük mü o zaman?

Ne değişti bilmiyorum -geçenlerde foruma girmeyince teknik ekibten burayı engellememelerini istemiştim sanırım ondan sonra-  düzeldi. Artık bahsettiğiniz butonlar gözüküyor  Wink
(13-10-2016, Saat: 11:01)edo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-09-2016, Saat: 14:45)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorunu çözdük mü o zaman?

Ne değişti bilmiyorum -geçenlerde foruma girmeyince teknik ekibten burayı engellememelerini istemiştim sanırım ondan sonra-  düzeldi. Artık bahsettiğiniz butonlar gözüküyor  Wink

Değişen bir şeyler var.. Ayrıca site hızlandı.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi