Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi ve Github Entegrasyonu Nasıl Yapılır
Hocam elinize sağlık ben de geçmeyi düşünüyordum git' e delphi projelerinde. Diğer projelerde gitlab kullanıyorum değişen bir şey olmaz diye düşünüyorum...
(17-11-2017, Saat: 23:51)mad85 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam elinize sağlık ben de geçmeyi düşünüyordum git' e delphi projelerinde. Diğer projelerde gitlab kullanıyorum değişen bir şey olmaz diye düşünüyorum...

Doğrudur, github'da tıpkı diğer GIT sistemleri için üretilen çözümlerden sadece biri. Pek fazla bir değişiklik olacağını zannetmiyorum çünkü pratikte aynı altyapıyı kullanıyorlar.
YouTube Delphi Tips
"Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır. Zaman insanları değil, armutları olgunlaştırır" Peyami Safa
Merhaba,
Malumunuz, bir kitap projemiz var ve bu kitapta verilen tüm örneklerin de herkese açık olan ve revize edilebilen bir sistemde barındırılabilmesi gerekiyor. 
Bunun için BitBucket düşünüyorum. 
Siz ne dersiniz?
Ellerinize sağlık harika bir makale olmuş teşekkürler.
(18-11-2017, Saat: 12:34)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Malumunuz, bir kitap projemiz var ve bu kitapta verilen tüm örneklerin de herkese açık olan ve revize edilebilen bir sistemde barındırılabilmesi gerekiyor. 
Bunun için BitBucket düşünüyorum. 
Siz ne dersiniz?

Ben her ikisini de (github ve bitbucket) kullanıyorum, her ikisi de kullanışlı, okurlarla kitabın kodlarını paylaşmak açısından pek bir fark yok aslında. Bilinebilirlik açısından github daha tanınır bir site olduğu için bir adım önde diyebilirim.
YouTube Delphi Tips
"Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır. Zaman insanları değil, armutları olgunlaştırır" Peyami Safa

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SANAL BİLGİSAYARA macOS SONOMA NASIL KURULUR? engerex 1 235 19-02-2024, Saat: 08:41
Son Yorum: yhackup
  Delphi ile .Net Ortamında geliştirilen dll içerisindeki fonksiyon kullanımı yhackup 10 7.950 09-04-2023, Saat: 02:17
Son Yorum: gogo72
  Delphi ve Protocol Buffers SimaWB 10 6.751 10-12-2022, Saat: 15:04
Son Yorum: SimaWB
  Delphi AES 128 ECB PKCS5 Padding ile sorun aegean 1 794 28-11-2022, Saat: 13:07
Son Yorum: aegean
  Delphi IDE'sine Eklenti Yapmak - 2 SimaWB 29 21.643 03-07-2022, Saat: 16:40
Son Yorum: enigma

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi