Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admob Ödül kazanan video Nasıl Eklenir?
JVE, ödüllü admob geçiş reklamını ekledi.

Alıntı:Hi!

This is a convenience email to let you know that another release of our JVEsoft Components Suite became available.
This release provides support for Delphi 10.3 Rio, update 2 and also introduces AdMob interstitials support for reward video ads (in addition to the Chartboost reward video ads, added in the previous release).

Ek Dosyalar Resimler

(22-09-2019, Saat: 01:10)berk06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: JVE, ödüllü admob geçiş reklamını ekledi.

Alıntı:Hi!

This is a convenience email to let you know that another release of our JVEsoft Components Suite became available.
This release provides support for Delphi 10.3 Rio, update 2 and also introduces AdMob interstitials support for reward video ads (in addition to the Chartboost reward video ads, added in the previous release).

Banner-geçiş ve ödüllü facebook reklamları da eklendi. İlgilenenlere duyurulur Smile
Arkadaşlar ben araştırdım biraz, bu ödüllü reklamı JVE'den başka yerde bulamadım, ben mi göremedim acaba, bu konuda farklı bir gelişme var mı? Bu arada ben ödüllü reklamı Firemonkey'in kendi kaynaklarıyla çalıştırmayı başardım, isteyenlerle bilgi paylaşabilirim.
Herhangi bir basit problem, hakkında yeterince toplantı yapılarak, çözümsüz hale getirilebilir.
https://play.google.com/store/apps/developer?id=ONGUN
(12-01-2021, Saat: 10:23)savasabd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ben araştırdım biraz, bu ödüllü reklamı JVE'den başka yerde bulamadım, ben mi göremedim acaba, bu konuda farklı bir gelişme var mı? Bu arada ben ödüllü reklamı Firemonkey'in kendi kaynaklarıyla  çalıştırmayı başardım, isteyenlerle bilgi paylaşabilirim.

Merhaba,
Yeni bir konu ile detaylıca paylaşmak isterseniz mükemmel olur aslında hocam.
Fakat aklıma takılan ödüllü reklamlarda play console üzerinde ödülün ne olduğunu belirtmemiz gerek diye biliyorum. Bu kısmı da çözdü iseniz süper.
(12-01-2021, Saat: 10:31)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-01-2021, Saat: 10:23)savasabd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ben araştırdım biraz, bu ödüllü reklamı JVE'den başka yerde bulamadım, ben mi göremedim acaba, bu konuda farklı bir gelişme var mı? Bu arada ben ödüllü reklamı Firemonkey'in kendi kaynaklarıyla  çalıştırmayı başardım, isteyenlerle bilgi paylaşabilirim.

Merhaba,
Yeni bir konu ile detaylıca paylaşmak isterseniz mükemmel olur aslında hocam.
Fakat aklıma takılan ödüllü reklamlarda play console üzerinde ödülün ne olduğunu belirtmemiz gerek diye biliyorum. Bu kısmı da çözdü iseniz süper.

Play Console tarafını bilmiyorum, Admob'da reklam tanımlanırken mi izlenen bir prosedür acaba,  ben kendi oyunumda can vermeyi düşünüyorum, odaklandığım sorun, bu reklamı firemonkey'de göstermekti.
Herhangi bir basit problem, hakkında yeterince toplantı yapılarak, çözümsüz hale getirilebilir.
(12-01-2021, Saat: 10:49)savasabd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Play Console tarafını bilmiyorum, Admob'da reklam tanımlanırken mi izlenen bir prosedür acaba,  ben kendi oyunumda can vermeyi düşünüyorum, odaklandığım sorun, bu reklamı firemonkey'de göstermekti.

Anladım hocam. paylaşmak isterseniz büyük katkı da bulunmuş olursunuz.
Şimdiden elinize aklınıza sağlık.
(12-01-2021, Saat: 11:18)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-01-2021, Saat: 10:49)savasabd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Play Console tarafını bilmiyorum, Admob'da reklam tanımlanırken mi izlenen bir prosedür acaba,  ben kendi oyunumda can vermeyi düşünüyorum, odaklandığım sorun, bu reklamı firemonkey'de göstermekti.

Anladım hocam. paylaşmak isterseniz büyük katkı da bulunmuş olursunuz.
Şimdiden elinize aklınıza sağlık.

Teşekkür ediyorum, sağolun; native reklamları da halledip bir paket olarak sunayım inşallah.
İyi akşamlar. Bu konuda her üç reklam modeli için çalşmam olmuştu.

admob
Ne mutlu Türküm diyene!

YouTube kanalımı ziyaret et
(12-01-2021, Saat: 23:10)AliZairov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi akşamlar. Bu konuda her üç reklam modeli için çalşmam olmuştu.

admob

Teşekkürler, Listner olsaydı harika olurdu
(12-04-2021, Saat: 12:03)gbg Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-01-2021, Saat: 23:10)AliZairov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi akşamlar. Bu konuda her üç reklam modeli için çalşmam olmuştu.

admob

Teşekkürler, Listner olsaydı harika olurdu

Aradığınız burada olabilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alcinoe's play video xorpas 4 219 26-03-2024, Saat: 00:32
Son Yorum: gbg
  FMX Webbrowser nasıl yazdırılır barissagir 0 89 04-03-2024, Saat: 12:11
Son Yorum: barissagir
  Image Kalite Nasıl yükseltilir? barissagir 1 277 28-09-2023, Saat: 18:52
Son Yorum: hi_selamlar
  Admob Geçiş Reklamı nehirnnn 3 511 27-08-2023, Saat: 16:57
Son Yorum: nehirnnn
  IOS galeriden resim veya video seçme hakkında Mr.X 6 1.103 11-05-2023, Saat: 06:54
Son Yorum: emozgun

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi