Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi'de Nougat İçin Seçilmesi Gereken Alanlar
En güncel sürümü kullanmak her daim avantajlı olur. Özellikle majör sürüm geçişi yapılan işletim sistemleri açısından desteklenen cihaz aralığını hesaba katarak, bir şekilde öyle yada böyle geçeceğimiz üst sürümlere en kısa sürede geçmek avantajlı bir durum. Son 1 yıldır 24.3.3 sürümünü kullanıyorum. Nougat denemeleri için ben de yukarıya taşıyacağım.

Bonus: "Windows Ara" kısmı arkaplanda ciddi kaynak tüketimi yapıyor. "Cortana" uygulamasını devre dışı bırakmanız, Delphi'nin kullanacağı kaynak miktarını arttıracağı gibi, normal zamanda da PC performansınızı etkileyecektir Smile
Merhaba,
Bende genelde hep son sürümlere update edip, son sürümlerin api ve sdk larını uygulamalarımda kullanıyordum. Telefonumda and 7.1 olduğu için sorun yaşamıyordum hep çalışıyordu uygulama. Fakat eski telefonlarda denediğimde uygulamammın patladığını gördüm. Bu nedenle delphi ile gelen standart ayarların ötesine geçmiyorum..

Bu arada eğer DB kullanıyorsanız uygulamanızda, ve active'i true da kalmışsa uygulama ilk açılışında db nin, o da patlatabilir..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi 10.3 Rio Permissions cihankoca 2 49 Dün, Saat: 11:21
Son Yorum: cihankoca
  Delphi Admob Nasıl Eklenir? Admob Tecrübelerim hakanharbeli 3 1.360 13-05-2020, Saat: 11:59
Son Yorum: Bay_Y
  [ÇÖZÜLDÜ] Delphi iOS Mesaj Sorunu Halil Han Badem 10 656 12-05-2020, Saat: 13:09
Son Yorum: Halil Han Badem
  Delphi Multi-Platform (FMX) Nedir? Diğer Geliştirme Ortamlarına Göre farkları Neler? Fesih ARSLAN 10 1.602 10-05-2020, Saat: 20:52
Son Yorum: Halil Han Badem
  Android & iOS için Barcode ve QR Component Önerisi Halil Han Badem 8 1.091 23-04-2020, Saat: 14:26
Son Yorum: Fesih ARSLAN

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi