Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi antivirüsü kullanıyorsunuz
hiç kulanmıyorum güvenlik duvarım bile kapalı Smile bilgisayarımda portlar açık server'a dönüştürmüşüm warez kullanmak zorunda olduklarım var bu sebeple sorun çıkmasın diye kullanmıyorum bilgisayarımda virüs olduğunu düşünürsem kendim siliyorum genelde virüsler system32'ye kuruluyor
İlk önce Antivirüs kullanmayan arkadaşlara şiddet le kullanmalarını tavsiye ederek ortalama 6 yıldır sabit kaspersky kullanıyorum,kesinlikle tavsiye ederim.
Kasma vs durumları gerçekten eskide kaldı artık çok stabil çalışmakta.
Siz bilgisayarınız da hiç bir şey yok zannedip güzel güzel kullanıyorsunuz, her şey güzel gidiyor kızan yok karışan yok free Smile
sonra bir uygulama geliştiriyorsunuz derliyorsunuz bir müşteriye arkadaş vs birine yolluyorsun uygulama açılmıyor patt bir uyarı virus Smile
gerek yok böyle şeylere Wink Naçizane tavsiyemdir kesinlikle kullanın
Nestle'yi hepimiz çikolataları ile biliriz, ama aynı zamanda bir şeker ilacı üreticisi Smile

Şimdiye kadar hiç antivirüs kullanmadım (bir iki deneme dışında) kullanmayı da düşünmüyorum.
Kaspersky 3 pc 2 yıl 100 TL aldım tavsiye ederim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hangi Versiyonlama uygulaması daha kullanışlıdır adelphiforumz 10 7.225 26-03-2020, Saat: 18:18
Son Yorum: SimaWB
  Hangi kütüphane kullanımda ? Mr.Developer 5 3.880 07-08-2019, Saat: 09:44
Son Yorum: Bay_Y
  Hangi bulut depolamayı kullanıyorsunuz ? Mr.Developer 9 6.411 27-10-2018, Saat: 09:58
Son Yorum: engerex
  İlk önce hangi dili öğrenmek lazım? SimaWB 17 11.691 04-12-2017, Saat: 17:24
Son Yorum: boreas

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi