Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Form yüklenmesi Hakkında
Merhabalar;
Öncelikle form hayırlı olsun umarım ihtiyacı olan delphi sevdalılarına destek olur.
Formun yüklenmesi uzun zaman alıyor. 
BBC kodları çok geç yükleniyor.
Son olarak Cevap yazıyorsunuz. cevabınız askıda kalıyormuş gibi olur sayfayı yeniledikden sonra cevap görünüyor 
İlginize teşekkür ederim 
İyi Çalışmalar.
Procedure CoffeeControl(Sender: TObject);
Var
  Coffee : TMycoffee;
Begin
  Coffee := TMyCoffee.create(Nil);
  Try
    if Coffee.EMpty then
      Coffe.refill(50);
    ELse
      Coffee.Drink
  Finally
      Coffee.Free;
  End;
End;
Hızlı Cevap ile gönderilen cevaplar dediğiniz gibi askıda kalıyormuş gibi oluyor. Genelde gönderiliyor. Bazen göndermediği durumlarda oluyor. Bu yüzden hızlı cevap ile verdiğiniz uzun yanıtları kopyalayın derim.
Bu bilinen bir sorun. MyBB'de 5 sene önce de vardı şimdide. Yalnız hep farklı noktalardan oluyor. Çözümü uygulanacaktır.
(01-10-2016, Saat: 23:39)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hızlı Cevap ile gönderilen cevaplar dediğiniz gibi askıda kalıyormuş gibi oluyor. Genelde gönderiliyor. Bazen göndermediği durumlarda oluyor. Bu yüzden hızlı cevap ile verdiğiniz uzun yanıtları kopyalayın derim.
Bu bilinen bir sorun. MyBB'de 5 sene önce de vardı şimdide. Yalnız hep farklı noktalardan oluyor. Çözümü uygulanacaktır.

Merhaba;
Benim için problem teşkil etmemektedir. Sadece bilgilendirme amaçlı yazdım MyBB  ilk defa kullanıyorum Smile
Procedure CoffeeControl(Sender: TObject);
Var
  Coffee : TMycoffee;
Begin
  Coffee := TMyCoffee.create(Nil);
  Try
    if Coffee.EMpty then
      Coffe.refill(50);
    ELse
      Coffee.Drink
  Finally
      Coffee.Free;
  End;
End;
Evet haklısın. Sorun sadece benim browserden kaynaklanıyor sanıyordum. Yazdıklarımı göndermeden kopyalıyorum sayfayı yeniledeğimde yorum gitmiş ise sıkıntı yok.
(01-10-2016, Saat: 23:33)Kostebech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar;
Öncelikle form hayırlı olsun umarım ihtiyacı olan delphi sevdalılarına destek olur.
Formun yüklenmesi uzun zaman alıyor. 
BBC kodları çok geç yükleniyor.
Son olarak Cevap yazıyorsunuz. cevabınız askıda kalıyormuş gibi olur sayfayı yeniledikden sonra cevap görünüyor 
İlginize teşekkür ederim 
İyi Çalışmalar.

Merhaba,
Öncelikle ilginiz ve platformda katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.
Cevabın askıda kalması, "Hızlı Cevap" gönderme işleminde bazen ortaya çıkan sorundur.
Bu sorun daha önce Hızlı Cevap konu başlığına tartışıldı ve görüşüldü. Çözüm için @engerex arkadaşımızın da belirttiği gibi üzerinde çalışılmaktadır.
BBC kodlarının geç yüklenmesi ise birçok dil için arka planda kod biçimlendirme yapılmaktadır. Tahminimce bu biçimlendirmelerden kaynaklı olabilir. Dikkat ederseniz kod biçimlendirme yapılan konu veya yorumlarda belirttiğiniz şekilde bir geç yüklenme olmaktadır.
Bu amaçla yeni bir Editör üzerine çalışıyoruz. 
Hem Hızlı Cevap hem de editördeki yavaşlık sorununun, yeni editör ile düzeleceğini umuyorum.
İyi çalışmalar...
Merhaba,
Form yüklenme hızı ve Hızlı Cevapta şu an itibari ile bir sorun var mı?
bakayım

yok gibi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PDKS ve Bordro Sistemleri hakkında önerisi olan adelphiforumz 4 878 01-03-2024, Saat: 07:46
Son Yorum: adelphiforumz
  Form Logomuz TescilsizUzman 32 29.446 10-06-2019, Saat: 17:49
Son Yorum: hi_selamlar
  Kitap hakkında ssahinoglu 15 8.460 01-03-2019, Saat: 14:59
Son Yorum: TescilsizUzman
  Alıntılar Hakkında Bahadir.Alkac 6 4.844 31-10-2017, Saat: 01:23
Son Yorum: Hashshashin
  Yeni Form Sunucumuz DelphiCan 0 2.573 03-02-2017, Saat: 09:57
Son Yorum: DelphiCan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi