Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FMX Background Image
Merhaba Arkadaşlar.

Mobil Formlarda arka plana resim attığım da, Form da Klavye açmadığım sürece sıkıntı yok. Fakat klavye görünür görünmez arka plana attığım image kalkıyor.

Kısacası Klavye show olduğunda, Formun Fill özelliği bitmap den Solid e dönüyor..

Bu konuda bir sorun yaşayıp çözüm üreten var mı?

Şimdiden Teşekkürler (Yüklediğim dosya boyutu 200kb sınırına ulaştığı için resim atamıyorum.Sad )
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

formfill.jpg
10.2 Tokyo. Fakat Fill.Bitmap dan design time dan ekleidğim nesne görünüyor. Fakat üzerindeki bir edit kontrolüne giriş yaptığımda uygulama nın zemini beyaz oluyor. resim gönderemiyorum limittden dolayı
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

(17-10-2018, Saat: 15:49)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 10.2 Tokyo. Fakat Fill.Bitmap dan design time dan ekleidğim nesne görünüyor. Fakat üzerindeki bir edit kontrolüne giriş yaptığımda uygulama nın zemini beyaz oluyor. resim gönderemiyorum limittden dolayı

Resmi harici bir resim yükleme sitesine yükleyip, mesaj editöründeki resim ekle butonu ile ekleyebilirsiniz.
Yeni boş bir projede deneyin.
Yine aynı sorun devam ediyorsa, bir emulator veya simulator üzerinde test edin. 
Aynı sorun devam ediyorsa, SDK uyuşmazlığından kaynaklanıyordur. Güncelleme ihtiyacı olacaktır. 
Boş bir projede belirttiğiniz sorun yoksa mevcut projenizdeki bir işlem tarafından engelleniyordur.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  FMX Listview Image Sorunu [ÇÖZÜLDÜ] Mesut 1 307 20-10-2023, Saat: 15:03
Son Yorum: Mesut
  Tıklanılan Image'yi Android Galeride Açmak kajmerantime 7 868 06-10-2023, Saat: 09:10
Son Yorum: kajmerantime
  Image Kalite Nasıl yükseltilir? barissagir 1 278 28-09-2023, Saat: 18:52
Son Yorum: hi_selamlar
Photo Rest Serverdan androide image download etmek serifaliyagci 6 1.139 17-07-2023, Saat: 09:55
Son Yorum: serifaliyagci
  ClientDataSet image field yükleme (DataSnap) 41linea41 29 8.031 25-01-2023, Saat: 19:18
Son Yorum: yemre

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi