Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kapakta Bir Dip Not
(17-10-2018, Saat: 13:49)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Milli ve yerli yazılımın yapı taşlarını birlikte oluşturmaya ne dersiniz?
gibi bir şey desek.

Çok mantıklı , yerli ve milli olmayan ürünlerde bile bu yazdığına göre ticari olarak çok işe yarayan bir tabir sonuçta satıp para kazanacaksınız bu işten, bence olmalı.
@"Fesih ARSLAN" 260$ maliyeti ben şahsi olarak hiçbir karşılık gözetmeden seve seve üstlenirim.
çorbada bizimde tuzumuz bulunsun.
eğer isterseniz bilgilerim sizde mevcut iletişime geçebilirsiniz.
Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 
Bu kadar imece şeklinde ilerleyen bir kitapda bence bunuda bir alt başlık açsanız daha uyguna bulunabiliyor mu ? matbaa bunu yapıştırmak içn ne kadar işçilik istiyor ? community sürümünü dvd.ye koymanın (bana kızacaksınız ama ) embrcd. için bir mahsuru var mı yoksa kaydını almadığım adam commty. sürümü kullanamaz mı diyor ? Madem DVD içn sponsor var bari biraz yükü azaltmış oluruz, kitap da dvd.li olur derim ben Smile
Topluluk mopluluk yok :/
(17-10-2018, Saat: 15:40)adelphiforumz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Fesih ARSLAN"  260$ maliyeti ben şahsi olarak hiçbir karşılık gözetmeden seve seve üstlenirim.

Sizin tuzunuz bundan sonra (kitap yayınlandıktan sonra) eklenecek. 
(İkinci kitabı yalnızca düzeltme için almıştınız)
(17-10-2018, Saat: 15:46)boreas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kadar imece şeklinde ilerleyen bir kitapda bence bunuda bir alt başlık açsanız daha uyguna bulunabiliyor mu ? matbaa bunu yapıştırmak içn ne kadar işçilik istiyor ? community sürümünü dvd.ye koymanın (bana kızacaksınız ama ) embrcd. için bir mahsuru var mı yoksa kaydını almadığım adam commty. sürümü kullanamaz mı diyor ? Madem DVD içn sponsor var bari biraz yükü azaltmış oluruz, kitap da dvd.li olur derim ben Smile

İnanın şu an ödediklerinin ve ödeyeceklerinin yanında cd maliyeti bir küsürat olarak görünecektir. 
Muhtemelen sizin de vurgulamış olduğunuz nedenden dolayı, kabul edileceğini sanmıyorum. 
Onlar için iletişim kurabilecekleri bir mail adresi her şeyden daha çok önem taşıyor.
(17-10-2018, Saat: 15:51)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-10-2018, Saat: 15:40)adelphiforumz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Fesih ARSLAN"  260$ maliyeti ben şahsi olarak hiçbir karşılık gözetmeden seve seve üstlenirim.

Sizin tuzunuz bundan sonra (kitap yayınlandıktan sonra) eklenecek. 
(İkinci kitabı yalnızca düzeltme için almıştınız)

@"Fesih ARSLAN" o size bir nebze olsun yardımcı olabilmek için benim üstlendiğim bir konu.
Bu ise kitabı alacaklara ek bir katkı olsun diye yapabileceğim bir şey.
Dediğim gibi bana ne zaman isterseniz ulaşabilirsiniz.
Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi