Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ÇÖZÜLDÜ] UniDBGrid Sınırlı Veri Getirme Sorunu..!!
Merhaba Arkadaşlar

Benim bir tane tablom var ve bu tabloda 3000 küsur veri var. Bu verileri UniDBGrid'de göstermek istiyorum. Yalnız UniDBGrid'de gösterdiğim zaman kısıtlı veri geliyor. Mesela 2 sayfa veri geliyor geri kalanını göstermiyor. UniDBGrid properties özelliğine baktım acaba kısıtlama özelliğimi var diye ama bir türlü sonuca ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Herkese İyi Çalışmalar.

[ÇÖZÜLDÜ]

UniDBGrid Properties özelliğinden  

WebOptions -> FecthAll seçeneğini "true" yapınca problem çözülmüştür.

http://forums.unigui.com/index.php?/topi...-too-many/

burda benzer bir konuyu tartışmışlar.
unigridin herhangi bir sınırlaması olmadığını gridin "paged mode" olduğu süre bir milyar kayıt bile göstereceğini yazmış biri

sonuç olarakta sorguyu limitli çektirip kullanıcının filtrelediği verileri göstermekte karar kılmışlar.

belki bir fikir verebilir
@keceonurr, soru başlığı açıklayıcı olursa daha iyi olur. İleride aynı problemi yaşayanların burayı bulması kolaylaşır.
There's no place like 127.0.0.1
sayfalama yapmadan listeyince tum kayitlar geliyor mu acaba? FetchAll diye bir secenek olmasi lazim. Onu true yapinca sonucta bir degisiklik oluyor mu?
(12-12-2018, Saat: 16:29)klavye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sayfalama yapmadan listeyince tum kayitlar geliyor mu acaba? FetchAll diye bir secenek olmasi lazim. Onu true yapinca sonucta bir degisiklik oluyor mu?

FetchAll True yapınca problem çözüldü. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Herkese İyi Çalışmalar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  UniDBGrid HTML OnClick m_ekici 15 3.431 16-02-2024, Saat: 10:31
Son Yorum: m_ekici
  Gelen tablo veri akışı (TDS) Hatası apachi2006 1 231 24-01-2024, Saat: 16:20
Son Yorum: apachi2006
  AdoDataset Tarih sorunu ikurt07 2 539 11-09-2023, Saat: 07:58
Son Yorum: sabanakman
  stylesheet.css dosyası edit işlemi sorunu bünyamin68 6 1.802 27-09-2021, Saat: 10:05
Son Yorum: engerex
  UniComboBox1 Items Add kullanarak veri eklemek ibrahim.aydin@perga.com.tr 11 5.013 03-11-2020, Saat: 17:37
Son Yorum: Bay_Y

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi