Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredi Kartı İle Ödeme Alma
(17-12-2020, Saat: 12:10)Jakarta2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam proje bitti demişsiniz. Fiyatı belli oldu mu?
Selam,

549₺.
Ayrıntılar: https://www.delphican.com/showthread.php?tid=5065

İyi çalışmalar.

(17-12-2020, Saat: 13:03)nguzeller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ödeme türkiye dışında ödeme alma yapabiliyor mu, ödemeyi mobil uygulama içinden alabiliyormuyuz

Merhaba,

ödemenin yurt dışından alınıp alınmadığını Nestpay veya Iyzico'ya sormanız gerek. Mobil için sunucuya ihtiyacınız olur. Entegresini yaparız fakat ek ücrete tabii olur.

İyi çalışmalar.
Yazılım Topluluğumuz -> Tıklayın
Kişisel Tanıtım Sitem -> Tıklayın
21 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..
Entegresi yapmak için döküman olayacak mı sunucuya şu dosyaları at, Iyzico hesap bilgilirinu buraya bir gibi dökümün
(17-12-2020, Saat: 22:25)nguzeller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Entegresi yapmak için döküman olayacak mı sunucuya şu dosyaları at, Iyzico hesap bilgilirinu buraya bir gibi dökümün

Tekrar Merhaba,

evet oluyor. Video, PDF ve daha fazlası satın alımdan sonra sizi ekleyeceğim Gitlab reposunda bulabilirsiniz.

Y6YxMA.png

FMX demosu var fakat 3D olmadan ödeme almanıza yarar ek olarak MaxiPuan sorgulayabilirsiniz. FMX Nestpay desteği ile geliştirildi eğer 3D ödeme desteği istiyorsanız arada katman oluşturmak gerek. İsterseniz UniGUI (sistem onun üzerinde yazıldığı için önerdim) ile web api oluşturup istekleri uri ile kontrol edebilirsiniz. Bu kısımda istenilen revize yeni özellik olduğu için ek ücrete tabii olur dedim.

Not: Kullanan geliştirilerimizden geri dönüş gelmediği için güncelleme yapılmadı. Sistem gayet sağlıklı çalışıyor kısaca.
Yazılım Topluluğumuz -> Tıklayın
Kişisel Tanıtım Sitem -> Tıklayın
21 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..
UniGUI lisansım yok 3D olayıda tr de geçerli olduğun için pek işime yaramaz. Iyzico ile mobil uygulamadan ödeme alabiliyorumuz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CMD ile Linux'a Komut Gönderip Cevap Alma Hk. pro_imaj 3 82 5 saat önce
Son Yorum: eroniko
  IP Kameradan Görüntü Alma shooterman 7 645 04-06-2021, Saat: 10:56
Son Yorum: CesuR
  Ödeme kaydedici cihaz ile haberleşme. tuna 4 1.168 06-03-2021, Saat: 10:58
Son Yorum: elixir84
  Yeni Nesil Hdd için seri numarası alma cinarbil 5 994 15-02-2021, Saat: 12:12
Son Yorum: serdar
  Editteki ilk kelimeyi alma barissagir 8 1.513 20-01-2021, Saat: 17:03
Son Yorum: barissagir