Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AppleStore Uygulama Yayımlama (Prepare for Submission)
Çok çok teşekkürler @"Fesih ARSLAN" Hocam.. Sizde olmasanız halimiz niceydi..
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

(09-01-2019, Saat: 22:35)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok çok teşekkürler @"Fesih ARSLAN"  Hocam.. Sizde olmasanız halimiz niceydi..

Şımardım.  Blush
Yakında bir Apple müşavirlik bürosu açmayı düşünüyorum.  Smile
Şaka bir tarafa,
Hepimiz bir takımız. Eminim her DelphiCan bilginize/bilgimize bilgi katmıştır.
Bilgi Paylaştıkça çoğalır Hocam.. Teşekkürler.
Sonunda hallettim hocam... Çok teşekkürler..

Ek Dosyalar Resimler

(09-01-2019, Saat: 22:52)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgi Paylaştıkça çoğalır Hocam.. Teşekkürler.
Sonunda hallettim hocam... Çok teşekkürler..

Hayırlı olsun, Allah sabır versin. Smile
Merhaba tekrardan.
Uygulamayı ilk gönderdikten sonra (Prepare for Submittion) bana uygulamam hakkında ilgin. sorular sordular.. bende cevabı yolladım..
Şimdi ise ise Ready for Sale Moduna girmiş.. Akabilinde 23 saat içerisinde yayımlanacağı konusunda da mail atmış Tim Amca'nın kontrolörleri Smile

Toplam süreç 3-4 gün. Çok sabırsız ve mutluyum Smile Emeği geçen herkese özellikle @"Fesih ARSLAN" Bey'e Teşekkürler..

yayımlandı bile Smile

Ek Dosyalar Resimler

Haklısınız sanırım @okoca .. ilk apple uygulamam diye biraz aceleci davranıp, bir çok eksik / yanlış ile yayımladım. ama olsun. şimdi kendimi instanın kurucusu Kevin Systrom gibi hissediyorum. biraz rehaveti üzerimden attından sonra geliştirmeye devam ederim umarım.

Ama 2 günde yayına almaları cidden çok hoş.. Smile

(11-01-2019, Saat: 21:08)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba tekrardan.
Uygulamayı ilk gönderdikten sonra (Prepare for Submittion) bana uygulamam hakkında ilgin. sorular sordular.. bende cevabı yolladım..
Şimdi ise ise Ready for Sale Moduna girmiş.. Akabilinde 23 saat içerisinde yayımlanacağı konusunda da mail atmış Tim Amca'nın kontrolörleri Smile

Toplam süreç 3-4 gün. Çok sabırsız ve mutluyum Smile Emeği geçen herkese özellikle @"Fesih ARSLAN" Bey'e Teşekkürler..

yayımlandı bile Smile

Rica ederim, hayırlı olsun.
Bu ekran alıntısından, Apple'da bir torpiliniz olduğu kanaatine varıyorum.  Dodgy
İncelemeye alındıktan 2 dakika sonra onaylanmış.
Bir önceki inceleme aşaması ise yaklaşık olarak bir saat 50 dakika sürmüş. Torpil yoksa mucize.
iOS da apstore dışında ödeme yöntemleri kullanmak yasak mı, sürekli nasıl ödeme yöntemi kullancan diye soruyor
Ben gayet şeffaf davrandım tim cook un personeline.. belki de ondan hemen okeyledir.bilemem. fakar şu anda aşırı derece de mutlu ve mesudum.. ödeme olayini free yaptim ve dedim ki uygulamamin icindeki lisans turune gore uygulamayi kullanabiliyoelar yukleyen arkadaslar.. sanirim gayet net cevap verdigim icin hemen onayladilar...

(12-01-2019, Saat: 18:28)nguzeller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iOS da apstore dışında ödeme yöntemleri kullanmak yasak mı, sürekli nasıl ödeme yöntemi kullancan diye soruyor

Yasak sanırım , bize de epey zorluk cikartmislardi. Odemeyi app store uzerinden almiyorsunuz ama uygulamanizda lisans vs gibi bilgiler var. Masaustu bir uygulamamiz var. masaustu uygulamamizi satiyoruz  , mobil uygulama ucretsiz diyerek sorunu asmistik. demo iicin kullanici adi sifre gonderin dediler. maalesef bizde de yok. isterseniz x bakanligindan talep edin dedik Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Google play Uygulama yükleme hatası [Çözüldü] codder71 3 306 23-02-2024, Saat: 22:42
Son Yorum: codder71
  Delphi 12 IOS Simulatorde Uygulama Çalışmıyor elixir84 3 923 07-02-2024, Saat: 17:05
Son Yorum: elixir84
  Delphi 11.3 Andorid 10 ve üzeri uygulama çalışmıyor TuncayDelphi 7 578 07-12-2023, Saat: 01:23
Son Yorum: TuncayDelphi
  ios uygulama Bay_Y 4 383 22-11-2023, Saat: 16:06
Son Yorum: Bay_Y
  Google Play Uygulama Yükleme apachi2006 3 455 20-08-2023, Saat: 23:12
Son Yorum: apachi2006

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi