Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Drive & Microsoft One Drive & DropBox
(31-01-2019, Saat: 19:18)sadettinpolat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.delphican.com/showthread.php?...lendar+API

Muharrem hoca sanırım bununla ilgili bir çalışma yapmıştı.

Yukarda belirtilen TMS'nin cloud pack bilesenlerinde de bu ekran çıkmaktadır bu arada.

Teşekkürler Sadettin'im; lâkin @mrmarman bey'de amiyane tabir ile üçkağıt ile çözmüş meseleyi (Button'a klikleyerek). Ben Windows servis uygulaması ve web servis uygulaması içinde kullanmayı düşündüğüm için o tarz çözümlerin sıkıntı yaratma olasılığı çok yüksek.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalan...
Google mecburiyeti varsa bir üç kağıt sizi vezir de eder, doğru kurgulanmazsa rezil de.

Tuğrul beye katılmakla beraber google sistemi değiştirirse size de bununla beraber bir ekmek kapısı daha açılır. Diğer yandan etik dışı bir cümle kuruyor isem de eleştirinizi merakla bekliyorum.
Saygılarımla
Muharrem ARMAN

guplouajuixjzfm15eqb.gif
(01-02-2019, Saat: 10:15)mrmarman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Google mecburiyeti varsa bir üç kağıt sizi vezir de eder, doğru kurgulanmazsa rezil de.

Tuğrul beye katılmakla beraber google sistemi değiştirirse size de bununla beraber bir ekmek kapısı daha açılır. Diğer yandan etik dışı bir cümle kuruyor isem de eleştirinizi merakla bekliyorum.

Yazdığım ürün, elbette bir son kullanıcı müşteri kitlesine ulaştırılacak -elbette ben bitirebilir isem ve ardından satılabilirse- lâkin bu özellik olmazsa olmaz bir özellik değil. "Olsa iyi olurdu" diyebileceğimiz türden. Eh böyle bir özellik için, uygun görmediğim taklalar atmaya da gerek yok bu durumda.

Bir iş; olması gereken yöntemler ile çözülemediğinde ben üçkağıt yöntemleri kullanmayı asla tercih etmiyorum. İçime sindiremiyorum. Ya olması gerektiği gibi olacak ya da öyle olacak ! Bunun için araştırır, zaman ve emek harcarım ve sonunda elbette Allah'ın da yardımı ile muvaffak olurum.

Bu konu üzerinden bahse devam edecek olur isek; Google'ın server/servis uygulamaları için kullanıcı onayı ekranının iptal edilebilmesi için yöntemler sunduğunu görüyoruz. Ama, belki benim bu dünyaya yabancı olmam ve sevmiyor olmam ya da gerçekten karmaşık adımların olmasından mütevellit kendimde daha fazla araştırma arzusu hissedemedim. Bu nedenle bilen ve kullanan arkadaşlar vardır umudu ile burada bir soru sormak istedim.

Ayrıca, son sözünüze istinaden; bir programın içinde bir özellik çalışır durumda müşteriye sunulmuş ise; özellik çalışmadığı zaman müşterinin sizden bunun düzeltilmesini bedelsiz istemeye hakkı vardır diye düşünüyorum. Neticede, Google'ın çalışma tarzını değiştirmesi müşteriyi enterese etmez. Gerçi sizi de etmemesi gerekir ama ediyor işte :-) O yüzden zırt pırt değişebilme ihtimali olan teknolojileri ürün içine yerleştirirken 2-3 kere düşünmek faydalı olur sanırım.

Bu bağlamda ben depreceted ya da obsolote olarak işaretlenmiş API'leri dahi kullanmamaya gayret ederim. Ama aynı ben, undocumented API'leri de bir o kadar zevk ile kullanırım.
Çelişki mi , evet Big Grin
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Saygı duydum, apileri öğrenme anketi için iyi bir konu oldu.
Saygılarımla
Muharrem ARMAN

guplouajuixjzfm15eqb.gif
(01-02-2019, Saat: 11:09)mrmarman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saygı duydum, apileri öğrenme anketi için iyi bir konu oldu.

Google API'leri ile win32 Native API'leri karıştırmayalım da Smile
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Konu ile merak edenleri bilmem ama ilgilenenler karıştırmaz. Idea
Saygılarımla
Muharrem ARMAN

guplouajuixjzfm15eqb.gif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  google translate 3000 karakter sınırını kaldırma delhici 2 850 14-03-2023, Saat: 00:45
Son Yorum: delhici
  Google firebase bağlantısı Husv 12 3.084 10-03-2023, Saat: 10:16
Son Yorum: nguzeller
  Google Kişiler API MosCom 0 442 21-09-2022, Saat: 15:21
Son Yorum: MosCom
  Google Translate ikurt07 1 855 12-09-2022, Saat: 14:14
Son Yorum: hi_selamlar
  Masa Üstü uygulamam için Google veya Yandex map [Çözüldü] COMMANDX 18 5.888 01-03-2021, Saat: 22:33
Son Yorum: mrmarman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi