Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idera ve Delphinin gidishati
Arkadaslar yanlis anlamadiysam (ingilizcem sayif) Irdera cogu subesindeki Programcilari azaltmis, yani asagidaki linkden de okuyabilirsiniz, pek parlak görünmüyor ilerisi icin Sad

http://www.sandon.it/node/107
Masaüstü programlama için bu saatten sonra pek bir şey ifade etmiyor ayrılsalar da geliştirmeseler de biz geliştirir devam ederiz Wink

Ama cross platformda tam pişmeye başlamışken bırakmaları saçma olur.
Haberde tam olarak ne diyor? Sıkıntı tam olarak nedir?
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
Fesih beyin daha önce yazdığı kadarıyla embarcadero sadece database yönetim araçlarıni sattı. Delphi ve c builder embarcadero firmasinda. Bir nevi veritabanı yükünden kurtulup sadece programlama diline odaklandilar.

Sitesinde de veritabanı araçları için idera firmasına link atıp yönlendiriyor
Merhaba,
Çağlar Bey'in de bahsettiği gibi, daha önceki bir konu kapsamında Idera ile Embarcadero'nun önce bir ortaklık kurduğunu belirtmiştim. Bu ortaklığın sebebi, Idera'nın veri tabanları konusunda uzun yıllar boyunca tecrübe sahibi olması ve bu alanda kendisini ispatlamış olmasıdır. Bu ortaklıktan kısa bir süre sonra Embarcadero, veri tabanlarını Idera firmasına devrederek, hem yönetimini hemde veri tabanı yönetim bölümlerini tamamen ayırmış oldu. 
Kaynak: Embarcadero veri tabanı yönetim araçları ve veri tabanlarını Idera'ya devretti.

Delphi/Object Pascal son derece güçlü bir dildir, sahipsiz kalmayacağına ve sahibini ve bizleri ihya edeceğine emin olun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tesla Idera'dan Delphiyi Satınalsa! pro_imaj 4 2.987 27-09-2019, Saat: 10:54
Son Yorum: TescilsizUzman
  Delphinin Geleceği serdar 20 11.875 05-09-2019, Saat: 10:51
Son Yorum: Abdullah ILGAZ
  Idera SimaWB 7 4.817 23-02-2019, Saat: 13:22
Son Yorum: mrmarman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi