Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Kaynak Kitabın Yayın Aşaması
Arkadaş (BTG) senin işin kitap satmak değil, ürün satmak. Sat kitabı peynir ekmek gibi kullanıcı kitlen artsın. Sende asıl işinden para kazan. Hani Community ediyion da var. Öğrenci, öğretmen, hobi, meraklı herkesin yasal olatak programı yükleme ve kullanma şansı var. Bundan iyi fırsat mı olacak? Sanki ürünün hakları MS de de kitap satılmasın uygulama kullanılmasın diye fiyatı yüksek yutuyor.
Bu kitap ingilizce olsaydı ben de elimden geleni yapardım türkçe yurtdışına satmak zor anlayan yok ki ama yine de elimden gelen ne varsa yardımcı olabilirim
(23-06-2019, Saat: 12:10)r3n4m3 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kitap ingilizce olsaydı ben de elimden geleni yapardım türkçe yurtdışına satmak zor anlayan yok ki ama yine de elimden gelen ne varsa yardımcı olabilirim

İnce düşüncenizden dolayı teşekkür ederim.
BTG, kitabımızı Embarcadero’nun store'u üzerinden satışa hazırlıyor. Benden tanıtım dokümanı istediler. Bu dokümanı İngilizce'ye çevirip store'a koyacaklar. 
Tabi kitap Türkçe olduğu için hedef kitlesi de Türkiye ve dünyada yaşayan Türk vatandaşları olacak.
Kitap yabancı dille çevrilse daha iyi olacaktı.
@r3n4m3, anasayfada sağ üst taraftaki kitap reklamını kendi sitenizde yayınlama imkânınız olursa memnun olurum.
Merhaba @"Fesih ARSLAN" bey bana 790x100 olarak bir banner yaparsanız direk foruma koyarim.
Kolay gelsin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kitabın Dijital sürümü Fahrettin 27 17.713 10-01-2022, Saat: 09:33
Son Yorum: RAD Coder
  Yeni Kaynak Kitap İhtiyacı TescilsizUzman 126 96.379 21-01-2020, Saat: 12:28
Son Yorum: Heisenberg
  Yeni Kaynak Kitabımızı İmzalı İsteyenler TescilsizUzman 5 4.849 20-09-2019, Saat: 09:39
Son Yorum: TescilsizUzman
  Yeni Kaynak Kitap - Tüm Platformlar için Hızlı Uygulama Geliştirme TescilsizUzman 14 10.795 05-10-2018, Saat: 16:44
  Yeni Kaynak Kitap - Bölümlerimiz TescilsizUzman 4 4.349 07-02-2018, Saat: 13:14

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi