Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Live Stream Video
VLC player i android ortamında kullanmanız icin VLC player i C++ olarak compile edip onu library olarak eklemeniz lazım mobilde onun haricinde Wrapper larla mobilde kullanım malesef mümkün olmuyor.
(24-02-2019, Saat: 18:08)mrmarman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @barox

- Şimdi bahsettiğim ( hani RIO desteği olmayan dediğiniz ) paket için bir çözüm sunuyorum. 

Üstadım HLS yayınlarının Aes şifreli olanlarıda oynatabiliyor mu ? Vlc player ile daha önce izletebildeğim m3u8 uzantılı yayın AES şifrelemeye geçmiş. Bu tür video yayınları nasıl oynatılır mantığı nedir ?  Bu konu başlığında  Canlı Yayın Akışı bir iki şey denedim ama olmadı.  Playlist dosyasını indirip notpad ile açtım , url adresini playliste  göre düzenleyip oynatmayı denedim. 

XMQd9D.png
(20-02-2019, Saat: 23:38)CesuR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: HLS dash desteği varmı bilmiyorum ama Vlc player bileşenine bakın. Ben vlc ile canlı yayın izletebiliyorum.

Merhaba;  

"Ben vlc ile canlı yayın izletebiliyorum" bunu nasıl yapıyorsunuz rica etsem yardımcı olur musunuz?

Ben PasLibVlcPlayer ufak çaplı bir uygulama yaptım. Kendi web sayfada canlı olarak videoların yayınlanmasını nasıl sağlarım?
(18-08-2019, Saat: 16:58)Kerembacioglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-02-2019, Saat: 23:38)CesuR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: HLS dash desteği varmı bilmiyorum ama Vlc player bileşenine bakın. Ben vlc ile canlı yayın izletebiliyorum.

Merhaba;  

"Ben vlc ile canlı yayın izletebiliyorum" bunu nasıl yapıyorsunuz rica etsem yardımcı olur musunuz?

Ben PasLibVlcPlayer ufak çaplı bir uygulama yaptım. Kendi web sayfada canlı olarak videoların yayınlanmasını nasıl sağlarım?

Burada ufak bir yanlış anlaşılma var sanırım. Baştan ondan emin olmak adına , benim yaptığım şey canlı tombala oynatan sitedeki canlı yayını vlc player üzerinden izletmek. Sanırım siz kendiniz canlı yayınınızı yapmak istiyorsunuz. Yani yayınlamak istiyorsunuz..  Dolayısıyla vlc ile bu yapılırmı bilmiyorum. Ama herhangi bir canlı yayını kendi programınızdan izletmekse amacınız, yukarıda resimde görüldüğü gibi videonun linkini htm içinden bulup vlc playere vermeniz yeterli oluyor. Eğer bu şekilde denediyseniz size ufak bir hatırlatma yapayım. Projeyi oluşturduğunuz klasördeki exe yi çalıştırarak test edin. Delphi idesi üzerinden ( yani F9 basıp çalıştırırsanız ) test ederseniz görüntü geç geliyor ve siz çalışmadı sanıp uğraşıyor olabilirsiniz..
Merhaba @CesuR

Açık kaynak PasLibVlcPlayerMediaPlayer bu linkten indirdim. 
Kendi mini yapmış olduğum player ile videolarımı arka arakaya oynatıyorum. 
Evdeki bilgisayarımdan bu oynattığım videolarımı aynı zamanda kişisel web sitemde yayınlamak istiyorum. 
Kendi web sayfada yayınlanması için nasıl yol izleye bilirim?
Bu konuda tam bir bilgim yok. Ama broadcast using vlc player olarak google da araştırırsanız size yol gösterecektir. Bende araştıracağım öğrenirsem sizle paylaşırım

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alcinoe's play video xorpas 4 232 26-03-2024, Saat: 00:32
Son Yorum: gbg
  IOS galeriden resim veya video seçme hakkında Mr.X 6 1.103 11-05-2023, Saat: 06:54
Son Yorum: emozgun
  FMX video'nun dosya yolunu çekme skaracan 4 1.130 09-03-2022, Saat: 20:43
Son Yorum: skaracan
  Video formatı Husv 2 771 15-12-2021, Saat: 10:50
Son Yorum: Husv
  Video java.lang.IllegalArgumentException gonulali 1 523 03-12-2021, Saat: 23:34
Son Yorum: gonulali

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi