Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
delphi guncelleme
Arkadaslar selam linkdeki delphi guncelleme paketini alan var mi?

https://store.btgrubu.com/index.php?rout...uct_id=623

Fiyat belirtilmemis, muhtemelen güne duruma göre farkli fiyat uygulamasi var.

Inginctir guncelleme fiyatlari ile ilgili embarcaderonun da kendi online alisveris sayfasinda da bir fiyat yok.

Freelance program yaziyorum, elimdeki lisans 2 sene once alinmis 10.2 enterprise named user.  Gecenlerde BT grubu ile konustuk yeni 10.3 e terfi icin sifirdan aliyormus gibi bedeli odememi istediler.

Bu yaklasimla kimsenin elindeki surumu guncellemesini beklemek bana göre mümkun degil. Diyeceksiniz ki zamaninda "bakim anlasmani yenileseydin". Iyi de karsiliginda ne alacagim belli degil ki. Nitekim 2 senedir elle tutulut bir sey cikarmadilar.  Sonucta 10.2 ile 10.3 arasinda da iş yapma aliskanliklarimizi degistirecek bir fark da yok.

Yil 1985, Turbo pascal 7.0 dan beri bu urunu kullaniyorum. Kayitlarina bakarsaniz sadik musteriyim ama durum bir garip, bu strateji ile bu sadakati nasil surdurecegimi bilemiyorum... Belki kaçirdigimi görmedigim bir sey vardir onun icin sizler ne yapiyorsunuz ögrenmek istedim.MVP olup bedava almaya mi calisalim, Darknet'e mi girelim, ne yapalim...
Delphi Berlin Kullanıyorum.

Güncelleme istediğimde 1633 Euro + KDV fiyat geldi.

Mutlaka kendilerince haklı olabilirler bana yüksek geldi.

Gelen mail : 

Selamlar, telefonda görüştüğümüz üzere, 28 Şubat'da kampanya biteceği için, kampanya mailini tekrar yönlendiriyorum.

Aşağıdaki mailde bahsettiğim bu kampanya en son 7 yıl önce yapılmıştı ve tüm eski sürümleri bir kereye mahsus uzun dönem güncellemişlerdi. Şimdi 7 yıl sonra, Şubat sonuna kadar tekrar bu fırsat sunuldu. 1 yıllık lisans ücretine, ücretsiz 3 yıl bakımlı kalarak neredeyse %50 kar ediyorsunuz, 3 yıl boyunca ücretsiz tüm güncellemeleri alıp, 3 yıl teknik destekten de faydalanıyorsunuz. 

Uzun dönemde bakımlı kalmak için Ekdeki teklifi lütfen iyi değerlendirin, 7 yılda bir de olsa lisansınızı en üst sürüme taşıma fırsatını kaçırmayın.
"…De ki: "Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu? Şüphesiz, temiz akıl sahipleri öğüt alıp-düşünürler" (Zümer Suresi, 9)
(25-02-2019, Saat: 14:08)cinarbil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Delphi Berlin Kullanıyorum.

Güncelleme istediğimde 1633 Euro + KDV fiyat geldi.

Mutlaka kendilerince haklı olabilirler bana yüksek geldi.

cinarbil tesekkur ederim, evet yuksek ama ayni zamanda su ana kadar gördügüm en mantikli teklif (sifir parasi odeyeceksin ile kiyaslayinca)

yanliz sürüm belirtmemissin, pro mu yoksa enterprise mi? Pro ise o kadar da cazip degil.
Kullandığım versiyon 
DELPHI PROFESSIONAL 10.2 Berlin +  Mobil Pack
"…De ki: "Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu? Şüphesiz, temiz akıl sahipleri öğüt alıp-düşünürler" (Zümer Suresi, 9)
Brn lisansimi ilginç bi şanseseri olarak BlackFriday etkinliginde aldim.. guncelleme ve sifir alimlarda %40'a yakın indirim vardı.. benim şansım sanirim..

Bu arada geçenlerde Delphi nin 24.yıl etkinlikleri kapsaminda %24 indirim vardi.. sanirim onu da kacirdiniz..
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

(25-02-2019, Saat: 19:24)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Brn lisansimi ilginç bi şanseseri olarak BlackFriday etkinliginde aldim.. guncelleme ve sifir alimlarda %40'a yakın indirim vardı.. benim şansım sanirim..

Bu arada geçenlerde Delphi nin 24.yıl etkinlikleri kapsaminda %24 indirim vardi.. sanirim onu da kacirdiniz..

Bu indirimleri sifir alimlara yapiyorlar. Guncelleme anlaminda benim beklentim tabi ki biraz daha yuksek bir oran. Mantik yuruterek soyluyorum 10.2 Tokyodan 10.3 Rio ya %25 gibi bir bedelle gecebiliyor olmam gerek. Sonucta bana sifir urun satmiyor, 10 version yukari da guncellemiyor.

Sonucta bu konu bir cok yerde tartisiliyor. Embarcaderonun RAD studioyu satin aldigi bir ticari emtia olarak görüp maksimum kar hedefi ile hoyratca kullandigini düsünüyorum. Borland zamanninda herşey daha insani idi. Sonucta bu işten ürün zarar görüyor.

%40 indirim diyorsun, indirimden 1 gün önce alanlar salak oluyor. Bir malin fiyatiyla bu derece oynamamak lazim. Bu pazar tezgahtarligi bir microsoft cephesinde veya oracle da veya SAP de yok. Biraz ciddiyet, ürüne, kullaniciya saygi...
Kesinlikle katılıyorum size...
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

(25-02-2019, Saat: 23:30)cexx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: %40 indirim diyorsun, indirimden 1 gün önce alanlar salak oluyor. Bir malin fiyatiyla bu derece oynamamak lazim. Bu pazar tezgahtarligi bir microsoft cephesinde veya oracle da veya SAP de yok. Biraz ciddiyet, ürüne, kullaniciya saygi...

Ticari işletme için topuklarına sıkmak ile eşdeğer.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi 7 Unrar mcuyan 12 483 19-03-2024, Saat: 10:30
Son Yorum: frmman
Lightbulb Delphi 7zip Password lü Dosya Sıkıştırma ve Açma + Bonus RAR5 Desteği frmman 6 262 16-03-2024, Saat: 17:55
Son Yorum: delphi.developer
  delphi 12 ile TFileStream çalışmıyor aegean 5 424 05-03-2024, Saat: 22:23
Son Yorum: aegean
  Delphi ile geliştirdiğiniz uygulamalar neler? - İki Ödüllü Mr.Developer 20 12.683 01-01-2024, Saat: 22:46
Son Yorum: aegean
  Delphi 7 ye göre MB Döviz kurları nasıl alırız maydin60 7 964 31-12-2023, Saat: 02:18
Son Yorum: maydin60

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi