Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web Servis Client - Çok büyük response
Merhaba,

Bir web servis ise sorgu gönderen bir uygulamam var. Bir kaydın sorgulanması sırasında çok büyük bir response alıyorum. Delphi WS Client uygulamama sonuç gelmek bilmiyor. Soap UI programından baktığımda 95 sn de 60 MB boyutunda bir sonuç döndüğünü gördüm. Delphi üzerinden WS çağrısına yanıt alabilmek için ne yapmak gerekir deneyimi olan arkadaşlar var mıdır?

Teşekkürler.
Enteresan olan senin ne çektiğini 60 MB bir dosya metin olarak ta gelse aşırı büyük değil mi bana çok fazla gibi geldi bir anda tüm DB mi çekiyorsun bunu farklı bir response fonksiyonla parça parça çekmesini deneyebilirsiniz. Tam olarak ne çektiğini bilemediğim için bir şey söylemek te zor
(28-05-2019, Saat: 11:50)r3n4m3 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Enteresan olan senin ne çektiğini 60 MB bir dosya metin olarak ta gelse aşırı büyük değil mi bana çok fazla gibi geldi bir anda tüm DB mi çekiyorsun bunu farklı bir response fonksiyonla parça parça çekmesini deneyebilirsiniz. Tam olarak ne çektiğini bilemediğim için bir şey söylemek te zor

Merhaba,

Çektiğim bilgi bir kuruma ait bir servisin metodu. Bir dosyadaki belge listesi. :Smile çok yoğun işlem görümüş bir kayıt. Malesef metoda ait sonucu sınırlandırarak kısım kısım isteyebileceğimiz bir parametre yok. SOAP UI ile test ettiğimde sol alt köşede yanıtın süresi ve boyutu gösteriliyor Orada yanıt 95 sn ve 63.XXX.XXX şeklinde geldi.
Sağlık bakanlığın servisler ise kolay gelsin ne diyeyim çok çektim Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo Türkçe Karekter sorunu ( Web Servis) powerghost 11 6.564 30-04-2020, Saat: 14:11
Son Yorum: mrmarman
  REST Request-Response 401 3ddark 2 2.493 17-04-2020, Saat: 10:42
Son Yorum: 3ddark
  web servis ile veritabanı bağlantısı nasıl yapılır? alisahin 3 3.390 28-05-2019, Saat: 08:52
Son Yorum: r3n4m3
  client - server Veri alışverişini json ile yapmak klavye 8 6.535 10-07-2018, Saat: 12:04
Son Yorum: klavye

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi