Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mobil Uygulamam hk,
Bazı yerlerde HTML5 kullanmışsın. Sanırım var olan web sayfalarını sayfa içinde gösteriyorsun. Tasarım açısından pek güzel durmamış Sad  O sayfalar bütünlüğü bozmuş. Keşke tamamen Android bileşenleri ile yapılmış olsa.
Internet bağlantısı yokken programı çalıştırdığımda internet bağlantısı olması gerektiği uyarısı çıkıyor ama yine de login olmak istediğimde "bakım çalışması!" uyarısı alıyorum???
There's no place like 127.0.0.1
(02-01-2017, Saat: 15:41)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bazı yerlerde HTML5 kullanmışsın. Sanırım var olan web sayfalarını sayfa içinde gösteriyorsun. Tasarım açısından pek güzel durmamış Sad  O sayfalar bütünlüğü bozmuş. Keşke tamamen Android bileşenleri ile yapılmış olsa.
Internet bağlantısı yokken programı çalıştırdığımda internet bağlantısı olması gerektiği uyarısı çıkıyor ama yine de login olmak istediğimde "bakım çalışması!" uyarısı alıyorum???

Hmm bir kaçak var o halde kontrol edeyim akşam, HTML güzel durur sanmıştım analiz olarak

(02-01-2017, Saat: 15:38)andromeda Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-01-2017, Saat: 15:02)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Henüz ihtiyaç olmadığı için üzerine düşmedim ama farklı yöntemler kullanıyorum artık bu tarafta uniqe android id 'sini alarak banlayacağım.

Device id ile banlaman içinde 
<uses-permission android:name="android.permission.READ_PHONE_STATE" />

iznine ihtiyacın olacak.

Device id için izine gerek yok , imei vs almak istersen bu izne gerek var Wink

peki ana istedeki animasyonlarda bir problem yaşadınız mı asuslarda liste üst üste biniyormuş
Ben Android 7.1.1 kullanıyorum. Listenin yüklenmesinde sorun yok gibi ama bir defa yüklenip ilk sıraya geldikten sonra aşağıya doğru gidemiyorum. Anlatması zor ama; aslında liste aşağıya doğru gidiyor gibi ama ekrandaki Item'lar hep sabit. Sanki liste arkaplanda kayıyor gibi.
There's no place like 127.0.0.1
(02-01-2017, Saat: 17:11)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Android 7.1.1 kullanıyorum. Listenin yüklenmesinde sorun yok gibi ama bir defa yüklenip ilk sıraya geldikten sonra aşağıya doğru gidemiyorum. Anlatması zor ama; aslında liste aşağıya doğru gidiyor gibi ama ekrandaki Item'lar hep sabit. Sanki liste arkaplanda kayıyor gibi.

Aynen bunu söyleyenler oldu bulamıyorum sebebini animasyonları kapatınca sıkıntı yokmuş bende her durumda sıkıntı yok ağır mı geliyor desem kullanılan telefonların işlemcisi hayli hayli kaldırır buncacık efeckti inceliyorum bakalım
1) Abi URL kaçmış Google Play'den.
2) AS, Az boyutlu bilgisayarda kullanabilir miyim? Normal de oyunlarda grafik ayarları falan vardır; bunda var mı? (Çünkü oyun gibi ram, işlemci yiyor...)
kisisel_logo_dark.png
(31-03-2018, Saat: 19:41)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1) Abi URL kaçmış Google Play'den.
2) AS, Az boyutlu bilgisayarda kullanabilir miyim? Normal de oyunlarda grafik ayarları falan vardır; bunda var mı? (Çünkü oyun gibi ram, işlemci yiyor...)

Uzun zaman önce kaldırdım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tüm mobil platformlarda çalışacak web uygulama 10.Köy 6 5.533 17-02-2017, Saat: 01:08
Son Yorum: AliZairov

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi