Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook gibi bildirim
Merhaba,
Uygulamam facebook gibi bildirim eklemek istiyorum. Uygulama iconun sağ üst köşesinde 4 yazsın mesela. bunun için bildiğiniz bir yöntem kaynak var mı şimdiden çok teşekkür ederim
(14-06-2019, Saat: 00:00)hakanharbeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Uygulamam facebook gibi bildirim eklemek istiyorum. Uygulama iconun sağ üst köşesinde 4 yazsın mesela. bunun için bildiğiniz bir yöntem kaynak var mı şimdiden çok teşekkür ederim

Merhaba,
Lokal veya Push Notification oluşturma sırasında, bildirimi yayınlamadan önce ApplicationIconBadgeNumber özelliğini etkinleştirmelisiniz.
Örneğin,
NotificationCenter1.ApplicationIconBadgeNumber := 

@"Fesih ARSLAN" gercekten bunu ogrendigim cok iyi oldu elinize saglik Smile
Muharrem ARSLAN
(14-06-2019, Saat: 09:46)arsl01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Fesih ARSLAN"  gercekten bunu ogrendigim cok iyi oldu elinize saglik Smile

Rica ederim. 
Yalnız üzüldüğüm bir şey var.  Sad
Kitap (Tüm Platformlar için Hızlı Uygulama Geliştirme) okuma alışkanlığımız pek yok maalesef (sizi tenzih ediyorum. Sorulan bir çok soruya bu kitabı referans göstererek cevap verdim. İşin garip tarafı bu kişiler kitaba sahip olan arkadaşlarımızdı).

@"Fesih ARSLAN" haklisiniz hocam sadece lagzim olan kismina bakiyorum ins okul bitti bastan sona okumaya niyetleniyorum
Muharrem ARSLAN
Fesih hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için gerçekten kitapta çok bilgi var çok yararlı kesinlikle almak istiyorum ama fiyatı benim bütçemi zorlayacak düzeyde. Tabiki maliyet durumunu biliyorum fakat kendimi ayarladığımda ilk almak istediğim kaynak
(16-06-2019, Saat: 21:03)hakanharbeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fesih hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için gerçekten kitapta çok bilgi var çok yararlı kesinlikle almak istiyorum ama fiyatı benim bütçemi zorlayacak düzeyde. Tabiki maliyet durumunu biliyorum fakat kendimi ayarladığımda ilk almak istediğim kaynak

Merhabalar, @"Fesih ARSLAN" hocamızdan kendi aldığım 2 adet kitabın yanı sıra, bana hediye edilen 1 adet kitap daha var. Biri imzalı ve kullanıyorum. Onun dışında şu anda elimde 2 adet kitap kapağı bile kaldırılmadan alındığı gibi bir kenarda bekliyor. Forumda 1-2 yerde kitabın pahalı olduğundan bahseden arkadaşlar olmuş. Bende boş boş duracağına birilerinin işine yarayabilir diye düşündüm. Eğer kitabı özellikle ANKARA'da temin etmek isteyen olursa kendilerine uygun fiyattan yardımcı olabilirim. Özel mesajdan bana ulaşabilirsiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ön kamerayı sensör gibi kullanma gonulali 3 1.058 22-01-2022, Saat: 11:54
Son Yorum: Jakarta2
  BroadcastReceiver sır gibi konu.. CesuR 6 1.793 04-01-2022, Saat: 13:32
Son Yorum: CesuR
  FMX kalıcı bildirim vedat33 2 746 15-11-2021, Saat: 13:54
Son Yorum: vedat33
  TRectangle nesnesini ProgressBar gibi kullanmak ferhatcelik 2 1.126 24-03-2021, Saat: 23:00
Son Yorum: ferhatcelik
  Müzik player - bildirim çubuğunda kontrol ? Mr.Developer 6 4.659 03-02-2019, Saat: 11:20
Son Yorum: Mr.Developer

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi