Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raspberry pi web server hangi yaklaşımı(yöntemi) kullanmalıyım.
php ile bootstrap kullanılabilir , herhangi bir sorun olmaz.

@SimaWB 'e katılıyorum. Phyton sizin için en güzel çözüm olabilir. Biraz kurcalamız gerekiyor.
Flask bildiğim kadarıyla sunucu gibi çalışıyor bu yüzden bootstramp ı kendi yorumlaması gerek. Donanımda flask webde php olabilir ya da lazarus ile yapılacaksa brook framework kullanılabilir.
Benimde aynı işi yapmaya ihtiyacım var bu yüzden bende araştırıyorum. Bir tek bakmadığım django kaldı django rpide çalışırsa birde onu deneyeceğm.
Topluluk mopluluk yok :/
(17-06-2019, Saat: 10:53)boreas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Flask bildiğim kadarıyla sunucu gibi çalışıyor bu yüzden bootstramp ı kendi yorumlaması gerek. Donanımda flask webde php olabilir ya da lazarus ile yapılacaksa brook framework kullanılabilir.
Benimde aynı işi yapmaya ihtiyacım var bu yüzden bende araştırıyorum. Bir tek bakmadığım django kaldı django rpide çalışırsa birde onu deneyeceğm.

kısıtlı blgimle şunu söyleyebilirim.

python la veriyi okuyup sqlite yazın ardından php ile sqlite dan veri okuyup kullanıcıya gösterin.ben böyle yapıyorum şu anda.
php 7 desteği de var.
dijengo yerine node.js e öğrenseniz sanki daha iyi olur. daha popüler.
sayfa refresh yapmadan veriyi gösteremiyorum haliyle, node.js de olduğunu duydum emin değilim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  WebBroker ve TMS Web Core ile REST WEB API Yaklaşımı 2 delphi.developer 0 187 04-03-2024, Saat: 16:14
Son Yorum: delphi.developer
  WebBroker ve TMS Web Core ile REST WEB API Yaklaşımı delphi.developer 3 408 14-02-2024, Saat: 15:22
Son Yorum: parlakcuma
  IoT için Rest/Api Tabanlı Server 3ddark 24 15.248 26-03-2021, Saat: 13:03
Son Yorum: ferhatcelik
  hidden file server folders powerghost 0 984 29-05-2020, Saat: 14:55
Son Yorum: powerghost
Question unigui Standalone Server / ISAPI Module masteryoda 8 8.583 28-11-2018, Saat: 10:06
Son Yorum: pro_imaj

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi