Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orta Düzeyde Delphi Geliştiricileri Aranıyor
Merhabalar Geliştirmiş olduğumuz bir proje için ara ara destek verip uyuglama nın çeşitli bölümlerini geliştiricek orta düzeyde mssql ve delphi bilgisine sahip uzamanlar aramktayız.Mall of istanbul da olan ofisimizde kendi bilgisayarlarımızda geliştirme yapılacaktır.ilgilenenler lütfen mkrhan@gmail.com veya murat.karahan@leafind.org adresine mail atınız.

İstanbul avrupa yakası tercihimzidir.
Saygılarımla
Konu hala günceldir.

Istanbul Avrupa yakası önceliktedir.
Konu Günceldir
Konu Günceldir
(22-09-2020, Saat: 04:30)bajerli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu Günceldir

Merhaba,
Konunun bir yıl önce açılmış olması, konu başlığının pek de güncel olmadığını gösteriyor bence.  Wink
Bir çok yazılım firması geliştiricilerini uzaktan çalıştırıyor. Hızla globalleşen dünyada, değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak biz geliştiricilerin önceliği olmalı.
Firma olarak bu seçenek önünüzde olmasa bile çok yakında (bir-iki yıl da olabilir) mecburi yön olabilir.
(22-09-2020, Saat: 09:30)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-09-2020, Saat: 04:30)bajerli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu Günceldir

Merhaba,
Konunun bir yıl önce açılmış olması, konu başlığının pek de güncel olmadığını gösteriyor bence.  Wink
Bir çok yazılım firması geliştiricilerini uzaktan çalıştırıyor. Hızla globalleşen dünyada, değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak biz geliştiricilerin önceliği olmalı.
Firma olarak bu seçenek önünüzde olmasa bile çok yakında (bir-iki yıl da olabilir) mecburi yön olabilir.

Merhabalar Doğrudur baya önce açıldı konu başlığı tazeliyeceğim .
Lakin yaptığımız işler enprofesyonellin bile eğitim almadan şirkette zaman geçirmeden kavryabileceği işler olduğu için tam zamanlı olarak işlerin güdülmesi gerekmekte. şirkette 1-2 yılını geçirmemiş hiç bir personelin yarı zamanlı olarak evde çalışması doğru stabiliteyi yakalamamıza sebebi olacaktır.Bu sebeple mecburen yapılması gerekiyor.
Proje Bazlı çalışmak isterseniz;
Birçok sektörde yazılım geliştirmiş ve ERP ağırlıkta Netsis yazılım (Cari-Stok-Fatura-Üretim-Muhasebe) konularında tam entegre (NetOpenx-NoxRest veya Bağımsız) çözümler ve özel yazılımlar yaptım. Halen ağırlıkta Web tabanlı, tüm platformlarda çalışabilen, (UniGui) tarafında yazılımlar geliştirmekteyiz.
Remote, part time çalışmak isterseniz, Lütfen Arayın, Detaylar konusunda konuşabiliriz.

Mail: epikmk@gmail.com
Gsm: 0 555 284 45 11
Proje Bazlı Çalışmak isterseniz. Netsis 'e Delphide veya her hangi bil dilde program geliştirebilirim.
Daha öncesinde İzmir de birkaç firmaya geliştirme yaptım.
NetPro, TM Proje vb. Netsis çözüm ortaklarına.
(27-10-2020, Saat: 23:04)FiRewaLL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proje Bazlı Çalışmak isterseniz. Netsis 'e  Delphide veya her hangi bil dilde program geliştirebilirim.
Daha öncesinde İzmir de birkaç firmaya geliştirme yaptım.
NetPro, TM Proje vb. Netsis çözüm ortaklarına.

Netsisle Alakalı bie talebimiz mi oldu. ?  Smile Böyle bir durum olduğunun farkında değilim sanırım biraz hatlar karıştı. Konuyu biraz daha genişleteyim.
Bizim Tam zamanlı takım arkadaşlara ihtiyacımız bulunmakta.

Söz Edilen Piyasda ki E.R.P kendi yazdığım 2 Tane E.R.P onlardan birinin tanıtımını (Leaf ONE Erp) De dahil olmak üzere
Workcube (Çok çok iyi bilirim),Logo Erp Serisi j-guar da dahil olmak üzere (Netsis Vs.),Mikro,SAP,Canias,OBASE Vs.. Hepsine hakimim Perekande,Otomotiv Konut,Finans Bankacılık V.B Sektörlerde ciddi manada tecrübem var. Platform bağımsız yazılım geliştiren biriyim. (Özellike C++ Builder,Objectice c ,Delphi,PHP ) Bir çok yazılım firması da dahil olmak üzere destek ve danışmanlık verdim.
Sizden ricam konu ile alakalı olarak Tam zamanlı Takım arkadaşlarımıza ihtiyacımız var. Hem yetiştireceğim hemde genel manada bize yardımcı olacaklar.
Saygılarımla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  delphi xe de hazırlanmış basit 2 program gerekli kaan335 2 552 16-04-2024, Saat: 16:02
Son Yorum: toedayazilim
  İş İlanı (Delphi) tuna 0 219 01-03-2024, Saat: 09:19
Son Yorum: tuna
  Delphi Yazılım Uzmanı Çalışma Arkadaşı Aranıyor Kazım Sahin 1 910 27-10-2022, Saat: 10:20
Son Yorum: yhackup
  Tecrübeli Yazılım Uzmanı Aranıyor !... mbayman 4 1.929 09-09-2022, Saat: 15:54
Son Yorum: Jakarta2
  Ankara'da freelance delphi yazılımcısına ihtiyacımız var boreas 1 956 21-06-2022, Saat: 21:42
Son Yorum: hakankalintas

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi