Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Animasyon
Merhaba,

Uygulamaya login işlemi için panel koydum. Bu panel animasyonlu olarak ortaya çıkmasını veya kaybolmasını istiyorum.
Fakat nette video veya text olarak işe yarar bir kaynak bulamadım. Bu konuda çalışma yapan arkadaşlar var mı?
Ne tür bir animasyon ya da efekt istiyorsunuz hocam ?
(03-08-2019, Saat: 08:39)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne tür bir animasyon ya da efekt istiyorsunuz hocam ?

Projemde kullandığım bir kaç panel var.
Kullanım anında bu paneller true oluyor sonra işi bitince tekrar false yapıyorum.
Panallerin ekrana animasyonlu olarak ekrana gelsin istiyorum. 
Örnek: fadein, fadeout, yukarıdan veya aşağından ekrana gelmesi gibi animasyonlar yaptırmak istiyorum.

Teşekkür ederim.
Örnek olması açısından proje hazırladım. Videodaki gibi ise projeden yardım alabilirsiniz hocam. takıldığınız yer olursa yazarsınız zaten.
kodlama olmadan efekt uygulaması gösterilmiştir.

Proje dosyasını indirmek için tıklayın

Örnek projeyi indirdim fakat, Winrarda açmaya çalıştığımda "arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı" uyarısı alıyorum.
(03-08-2019, Saat: 12:56)ahmetb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Örnek projeyi indirdim fakat, Winrarda açmaya çalıştığımda "arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı" uyarısı alıyorum.

bence eksik indirmiştir. 
indirip bakmıştım. arşiv dosyasında bir sorun yok.
bende size olarak 1,02 MB (1.071.684 bytes) görünüyor
3 , 4 sefer denedim aynı hatta acaba winrarda mı sorun olabilir diye farklı win yapılmış dosyalarda test ettim sorun çıkmadı.
Halen aynı hatayı alıyorum. Sad
winrar sürümüm 5.21 64 bit
(03-08-2019, Saat: 12:56)ahmetb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Örnek projeyi indirdim fakat, Winrarda açmaya çalıştığımda "arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı" uyarısı alıyorum.

Winrar sürümünüz kaç hocam ? 5.71 sürümü ile arşivledim. sürümden dolayı sorun olmaz ama yine de güncel tutmak iyidir.
indirdiğim dosyanın wetransfer linki
https://wetransfer.com/downloads/5c805b6...518/a8a283

bu da hata verirse winrar sürümünüz eski kalmış olabilir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  WhatsApp ve FMX Animasyon Örneği TescilsizUzman 8 4.186 22-06-2020, Saat: 13:44
Son Yorum: Mr.Developer

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi