Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OrangeUIStyles Kurulum hatası
@"Fesih ARSLAN" hocam bugunku seminer Allah razı olsun çok faydalı oldu.

OrangeUIStyles paketını compıle edmıyorum. ek'te gondergıım resımdekı gıbı en alt satırda bır hata verıyor.
EasyServiceCommonMaterialDataMoudle.pas dosyası siteden indirğimiz pakette yok
Ne yapabiliriz acaba?

Ek Dosyalar Resimler

Hocam E Sürücüsü içerisinde MyFiles/OrangeUIProduct .... orada arıyor o pas dosyası neredeyse o adresi yazıp yazıp deneyin
Allah razı olsun Allah gönlüne göre versin inşallah. Çok güzel bir eğitimdi herzaman ki gibi gayet derinlemesine bir anlatım oldu.
(05-10-2019, Saat: 13:49)malitutuncu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam E Sürücüsü içerisinde  MyFiles/OrangeUIProduct .... orada arıyor o pas dosyası neredeyse o adresi yazıp yazıp deneyin

O pas dosyasi indirdigimiz dosyalar icinde yok.
Sorun bu zaten hocam.
Hocam styles kuruyormuyduk hatırlamıyorum ama yardımcı olursa Şurada İngilizce doküman var. İçerisinde kurulumu anlatan  dosyası vardı Word olarak
Kuruyoruz hocam. @"Fesih ARSLAN" hoca seminerde gosterdi. Dokumanlik bir durum degil isterseniz indirip kurmayi deneyin
Merhaba,
Cümlemizden Allah razı olsun.
@serdar bey, o vermiş olduğu hata demo uygulama ile ilgili. 
Project Manager penceresinde, yalnızca iki paket dosyası kalsın. Diğer demo projeleri, çıkarin.
Daha sonra her iki paket dosyasını compile ve install edin
Tesekkurler @"Fesih ARSLAN" hocam Wink
(05-10-2019, Saat: 19:58)serdar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkurler @"Fesih ARSLAN"  hocam Wink

Yükleyebildiniz mi?
@"Fesih ARSLAN" hocam Bugun işyerınde kurmaya calısmıstım. şu an eve yenı geldım evde deneme sansım oldu. dosyayı siteden yeniden indirdim.
Tam dedıgınızı deneyecekken bır baktım bahsettiğim eksik dosya EasyServiceCommonMaterialDataMoudle.pas dosyası içinden çıktı.
Sanırım bır guncelleme yaptılar. Seminerden sonra indirdiğimde yoktu. Demolarıda kurabilmıs oldum.
Belkide orangeui yetkilileri sıtemızı takıp ederken gorduler hatayıSmile)
Hatta 1.77 surumu sadece 10.3.2 için vardı. su anda 10.2.3 - 10.3.2 için yayınlamıslar

Ek Dosyalar Resimler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Xmlmapper hatası hbulus 1 125 07-03-2024, Saat: 09:45
Son Yorum: RAD Coder
  UrlDownloadFile Hatası mcuyan 7 649 18-02-2024, Saat: 23:06
Son Yorum: mcuyan
  Gmail Mail Gönderirken Connection Gracefuly Hatası COMMANDX 0 182 02-02-2024, Saat: 15:21
Son Yorum: COMMANDX
  PasLibVlc kurulum hatası Altıner 6 818 15-01-2024, Saat: 18:43
Son Yorum: Altıner
  Out of Memory hatası.. enigma 8 623 28-12-2023, Saat: 22:22
Son Yorum: vedat35

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi