Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mobil Uygulama + REST Sunucu Eğitimi - Fesih ARSLAN - 2019
Elinize sağlık çok teşekkürler...
Çok faydalı bir eğitim olmuş...
Merhaba,

Fesih hocam bu fedakarlığınız için teşekkürü bir borç bilirim.
Böylesine güzel ve detaylı bir kaynak bulmak zor.

Elinize, emeğinize sağlık...
Hocam Allah razı olsun.
Tekrar anlatım ve uygulamalarınız için teşekkür ederiz Fesih bey.
Teknik Öğretmen
Bilgisayar Formatörü
Fesih bey elinize sağlık sade ve düzenli anlatım olmuştu.. 2. bir mobil set eğitim bekliyoruz..
(05-02-2020, Saat: 23:19)gjamesbond Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fesih bey  elinize sağlık sade ve düzenli anlatım olmuştu..     2. bir mobil set eğitim bekliyoruz..

Teşekkür ederim. Hayırlı olsun.
Zorlayıcı bir neden olmadıktan sonra eğitimi kitap şeklinde devam ettirmeyi düşünüyorum.
hocam herşey mükemmel olmuş ama küçük bi eleştri yapacam
keşke bu kadar anlatımı delphinin kendi componentleri ile yapsanız
sanki bakşa komponent ile yapmak delphiyi basitleştirmiş (sanki delphi componentleri hatalı gibi işe yaramaz gibi göründü) oldu bana göre
ama şunu söyleyiyim rest ve linux konusunda muazzam ufkumu baya bi açtı hatta bu konular üniversitede bile yok teşekkür ederim.
bide kitap konusunda biraz indirim yapılması lazım sanki biraz çok gibi bizim gibi insanlara kitabınız bence bir çok üniversitede okutulması lazım
(01-05-2020, Saat: 22:33)namun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam herşey mükemmel olmuş ama küçük bi eleştri yapacam
keşke bu kadar anlatımı delphinin kendi componentleri ile yapsanız
sanki bakşa komponent ile yapmak delphiyi basitleştirmiş (sanki delphi componentleri hatalı gibi işe yaramaz gibi göründü)  oldu bana göre
ama şunu söyleyiyim rest ve linux konusunda muazzam ufkumu baya bi açtı hatta bu konular  üniversitede bile yok  teşekkür ederim.
bide kitap konusunda biraz indirim yapılması lazım sanki biraz çok gibi bizim gibi insanlara kitabınız bence bir çok üniversitede okutulması lazım

Merhaba,
Eleştiri için teşekkür ederim. 
Amaç Delphi ve onunla birlikte gelen bileşenlerin gücünü anlatmak değildi.
Eğitimdeki asıl amaç Delphi ile baştan sona adım adım bir REST sunucu ve mobil uygulamanın nasıl geliştirilebileceğini göstermekdi.
Takdir edersiniz ki, harici bileşenler her zaman IDE ile birlikte gelen bileşenlerden daha fonksiyonel olmuyor.
Bu durum yalnızca Delphi için değil diğer tüm yazılım geliştirme ortamları için böyledir. 
Yeni kaynak kitabımızda, tamamen Delphi yazılım geliştirme ortamı ile birlikte gelen popüler bileşenler ve teknikler anlatılmaktadır. Bu kapsamda, sizin gibi eğitim gören arkadaşlara fayda sağlayacağı kanaatindeyim.
Daha önce Giresun ünv. 61 adet, Kocatepe ünv., Atatürk ünv., Bartın ünv. birkaç adet ve Meslek liselerinde eğitim veren 64 hocamız bu kaynağa sahip oldu. 
Fiyatı konusunda, fesiharslan@hotmail.com mail adresimden iletişime geçerseniz, yardımcı olmaya çalışırım.
İlginiz için ayrıca teşekkür ederim.
Selamlar 
Mükemmel bir eğitim. Emeğinize sağlık.
Eğitimde karşılaştığım eksik ve sorunlardan denk geldikçe konu altına yazacağım.

1. Tarih
Aynı yapıyı kurup haberleştiğimizde Mobil tarafa girilen kodun linux tarafına da girilmesi gerekiyor. yoksa tarihi farklı formatta gönderiyor. 

initialization

FormatSettings.ShortDateFormat := 'dd.mm.yyyy';
FormatSettings.ShortTimeFormat := 'hh:nn:ss';
FormatSettings.DecimalSeparator := '.';
Uzun zamandır bu eğitimi arıyordum videoları da izliyorum mükemmel bir çalışma olmuş sağolun Fesih bey
saygılar mustafa ֍zgün 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  3-Kitap Kargo Takip - Gönderi Tarihi: 13.02.2019 TescilsizUzman 21 13.769 22-07-2022, Saat: 13:58
Son Yorum: memur603
  6-Kitap Kargo Takip - Gönderi Tarihi: 18.02.2019 TescilsizUzman 8 6.935 17-04-2019, Saat: 11:33
Son Yorum: TescilsizUzman
  4-Kitap Kargo Takip - Gönderi Tarihi: 14.02.2019 TescilsizUzman 3 3.479 20-02-2019, Saat: 10:23
  2-Kitap Kargo Takip - Gönderi Tarihi: 12.02.2019 TescilsizUzman 36 21.225 18-02-2019, Saat: 17:38
  1-Kitap Kargo Takip - Gönderi Tarihi: 11.02.2019 TescilsizUzman 42 25.247 16-02-2019, Saat: 19:00

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi