Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Bir Kitap Daha !
@Tuğrul HELVACI  hocam tabıkı paylasırım. Ekledim resimleri.

Ek Dosyalar Resimler

Teşekkür ederim, alacak arkadaşlar için fikir verir en azından.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalan...
Kitap yurdundan kargo dahil 48 tl (46 + 2 ) ye aldım. Konumunuza göre ücretsiz teslim alabileceğiniz yerler de mevcut. 

https://www.kitapyurdu.com/kitap/delphi-...20035.html

Kitap derinlemesine unigui anlatmasa da giriş seviyesi olarak bence çok yeterli bir kitap. amazon ile ilgili üyelik vs nasıl alınır onlarla ilgili bölümlerde var. 
Fiyatı da uygun bir kitap.
Kitabın renkli baskı olduğunu da belirtmek isterim. Yani ekran görüntüleri renkli basıldığı için siyah beyaza göre neyin ne olduğu daha iyi anlaşılıyor.
Baskı kalitesi konusunda @Fesih ARSLAN beyin kitabı kadar kaliteli değil. Zaten UniGUI bilen ve kullanan kişilere çok fazla şey katmayacaktır. Ama Başlangıç düzeyi için iyi bir kitap.
Dmitry Kouzmenko ve Dmitry Yemanov ile çalışmış , Eski IBSurgeon personeli, Kıdemli Firebird Kurtarma Uzmanı, Firebird Foundation bağışçısı...
Sayfa sayısı Fesih Bey'inkinden az biraz az ama az biraz kalın. Sarı kâğıt farkı olsa gerek.
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
iki kitabın kalınlık olarak karşılaştırması Smile

(21-11-2019, Saat: 12:58)serdar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-11-2019, Saat: 12:47)Bay_Y Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kitabınız geldi mi  ? ben uzun zamandır siteye girmeye çalışıyorum hata veriyor sanırım kapanmış , Siz alabildiniz mi ?

Merhaba buradan aldım gayet guzel bır kıtap

Bilgilendirme için teşekkür ederim .
kitap sadece unigui bilesen paketini ornek uygulamalarla basit ve sade bir sekilde anlatmaya calismis. ben basarili buldum, bu bilesen grubu ile hic deneyimi olmamis arkadaslarin faydalanabilecegi bir eser.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Embarcadero'nun Yeni Transferi Fesih ARSLAN 1 80 Dün, Saat: 10:34
Son Yorum: Abdullah ILGAZ
  Hangi Versiyonlama uygulaması daha kullanışlıdır adelphiforumz 10 1.984 26-03-2020, Saat: 18:18
Son Yorum: SimaWB
  Yeni Mobile App Store: Huawei AppGallery Fesih ARSLAN 17 2.235 05-01-2020, Saat: 22:15
Son Yorum: nguzeller
  Yeni Yıl Tebriği adelphiforumz 2 562 02-01-2020, Saat: 16:38
Son Yorum: adelphiforumz
  Yeni arayüz hayırlı olsun :) boreas 26 2.919 06-11-2019, Saat: 16:52
Son Yorum: engerex

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi