Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni arayüz hayırlı olsun :)
(06-11-2019, Saat: 14:04)serdar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş emeğinize sağlık.

Benim bir önerim var. Bazı konuları daha sonra incelemek için linklerini kaydedebilsek çok güzel olurdu. (yönetim panelinde linklerim gibi birşey).
Örneğin ben thread ile ilgili bir çalışma yapacağım işime yarayacak bir husus yada bilmem geekn birşey dun açılan bir konuda paylaşıldı. 
Bu konunun linkini "linklerim" altında kaydedebilsek cok yarayıslı olurdu dıye dusunuyorum. 
Mevcutta "takip edilen konular" var ama oraya bir cevap vermeden listenize girmiyor yada vercek bir cevabınız olmayabılıyor.

@Fesih ARSLAN hocama da duyrulurSmile)

Sanırım, yeni arayüzde takip eklentisi tam da istediğiniz gibi olacak. 
Olmaz ise bir özel bir eklenti üzerinde çalışırız.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Teskkurler bu haber guzel @Fesih ARSLAN hocam Smile
(06-11-2019, Saat: 14:04)serdar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş emeğinize sağlık.

Benim bir önerim var. Bazı konuları daha sonra incelemek için linklerini kaydedebilsek çok güzel olurdu. (yönetim panelinde linklerim gibi birşey).
Örneğin ben bir sure sonra thread ile ilgili bir çalışma yapacağım işime yarayacak bir husus yada bilmem gereken birşey dun açılan bir konuda paylaşıldı. 
Bu konunun linkini "linklerim" altında kaydedebilsek cok yarayıslı olurdu dıye dusunuyorum. 
Mevcutta "takip edilen konular" var ama oraya bir cevap vermeden listenize girmiyor yada vercek bir cevabınız olmayabılıyor.

@Fesih ARSLAN hocama da duyrulurSmile)

Konuyu takip etmek için illaki birşey yazmanıza gerek yok , sayfanın altlarına doğru konuyu takip et diye bir link mevcut Smile
Tüm emeği geçenlerden Allah c.c razı olsun
"…De ki: "Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu? Şüphesiz, temiz akıl sahipleri öğüt alıp-düşünürler" (Zümer Suresi, 9)
Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

Alıntı:Benim bir önerim var. Bazı konuları daha sonra incelemek için linklerini kaydedebilsek çok güzel olurdu. (yönetim panelinde linklerim gibi birşey).
Örneğin ben bir sure sonra thread ile ilgili bir çalışma yapacağım işime yarayacak bir husus yada bilmem gereken birşey dun açılan bir konuda paylaşıldı. 

@serdar  beyin önerisinin uygulanma ihtimali varsa çok güzel olur. Zaman zaman benimde başıma geliyor, daha öne formda gördüğüm ve hatırladığım bir konuyu çeşitli anahtar kelimeler ile aradığımda konuyu bulmak sorun olabiliyor.
Uygulanma ihtimali yoksa böylede Delphicanı seviyoruz Smile
(06-11-2019, Saat: 14:11)sadettinpolat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu takip etmek için illaki birşey yazmanıza gerek yok , sayfanın altlarına doğru konuyu takip et diye bir link mevcut Smile

Evet doğru @sadettinpolat  bey.  ama pratıklık acısından soyle olabılır. linke kendımız bir ad vererek kaydedebılırız.  
yani konunun içinde fazlaca çözüm ve fikir onerileri geçibılıyor, konu baslıgı dallanmıs gıdebılıyor.
soyle orneklendıreyım;
konu başlığı "thread ile vcl nesnesine nasıl erişilribilirim" olsun.

verilen cevaplarda bır bakıyorsunuz bırısı yasayan thread 'tan bahsetmıs. Siz bu konunun linkinı kendinize has bir isim vererek kaydedebilmelisiniz.
yanı ben bu linki "yasayan therad ornegı içeriyor" yada "@Fesih ARSLAN beyin yasayan thread orneği" gibi açıklama başlığıyla linklerime kaydetmek ısterdim
Emeğin geçen herkesin eline sağlık.

Eğer puan butonu olacaksa beğen butonu da olmalı. Karikatür paylaşımları için puan vermek amacına uygun değil. Genel bölümlerde puan olsa da en azından bu tarz bölümlerde puan değil sadece beğen olmalı.
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Embarcadero'nun Yeni Transferi Fesih ARSLAN 1 83 Dün, Saat: 10:34
Son Yorum: Abdullah ILGAZ
  Yeni Mobile App Store: Huawei AppGallery Fesih ARSLAN 17 2.236 05-01-2020, Saat: 22:15
Son Yorum: nguzeller
  Yeni Yıl Tebriği adelphiforumz 2 562 02-01-2020, Saat: 16:38
Son Yorum: adelphiforumz
  Yeni Bir Kitap Daha ! rmzgenius 17 2.505 30-11-2019, Saat: 00:08
Son Yorum: Super Tombala
  Öğretmenler Gününüz Kutlu olsun faktoral 0 298 24-11-2019, Saat: 12:58
Son Yorum: faktoral

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi