Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamera açmadan fotoğraf çekme
Merhaba, android uygulamada kamerayı açıp ekranda göstermeden peş peşe resim çekip belirttiğim klasöre direk kaydetmek istiyorum. İncelediğim örneklerin hiç birinde bunu göremedim.

Kullanım amacı : Kumaş takip sistemine bağladığım android bir cihazda seri olarak geçen kumaşların fotoğraflarını çekmek.
Maalesef bunu yapamazsın.
Çok iyi derecede java biliyorsan ve kuracağın telefon rootlu ise o başka tabi Big Grin
Peki en azından çekilen resmi imaj nesnesinde göstermeden direk klasöre nasıl kaydedemezmiyiz ?
(24-11-2019, Saat: 12:16)CesuR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki en azından çekilen resmi imaj nesnesinde göstermeden direk klasöre nasıl kaydedemezmiyiz ?

Hiç denemedim bunu
Denemedim ama yapılabileceğini düşünüyorum, şunu hatırlıyorum zxing barkodda kameradan alınan görüntü görsel bileşene çiziliyordu aynı mantıkta margini negatif olan bir nesneye görüntüyü anlık çizer oradan da shot alıp kaydedilebilir diye düşünüyorum, kullanıcı görmediği için haberi dahi olmaz. Tabi bunlar düşünce.
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Bug Fotoğraf Ekleme ve Düzenleme kajmerantime 5 599 29-09-2023, Saat: 11:29
Son Yorum: hi_selamlar
  Mobil App. ile MQTT brokera bağlanma ve Veri çekme yemre 3 881 27-04-2023, Saat: 13:56
Son Yorum: yemre
  ios api bilgi çekme gönderme gonulali 6 1.265 21-09-2022, Saat: 09:43
Son Yorum: gonulali
  Resim Çekme image ekleme gonulali 4 1.140 20-06-2022, Saat: 15:22
Son Yorum: mcuyan
  FMX video'nun dosya yolunu çekme skaracan 4 1.169 09-03-2022, Saat: 20:43
Son Yorum: skaracan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi