Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Mobile App Store: Huawei AppGallery
(28-12-2019, Saat: 18:43)klavye Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-12-2019, Saat: 13:08)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Uygulama iki gün boyunca incelemeye alınmayınca; "Review reminder" butonunu kullandım. Hemen incelemeye alındı ve onaylandı. 

Huawei AppGallery linki: Saha Takip

Hayırlı olsun

Teşekkür ederim.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Hayırlı olsun @Fesih ARSLAN hocam.
Bu app galery deki uygulamalar huawei cihazlar haricinde android veya başka markalardada kullanılabiliyormu?
(28-12-2019, Saat: 19:28)frmman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @Fesih ARSLAN hocam.
Bu app galery deki uygulamalar huawei cihazlar haricinde android veya başka markalardada kullanılabiliyormu?

Teşekkür ederim.
Her marka Android cihazda çalışabilir. Çünkü Huawei cihazlar Android tabanlı olduğu için apk paket dosyaları ile uygulamaları yüklüyor.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Üyeliğim olsun kenarda dursun dedim ammaaaaaaaaa o sondaki kimlik ve banka kartı nedir ya?bırakıverdim üyeliği.Kalsın kardeşim
hayırlı olsun Fesih Hocam, Allah gönlüne göre versin.İnşallah herşey istediğin gibi olur nitekim emeğin çok büyük.
(05-01-2020, Saat: 19:58)Bay_Y Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun Fesih Hocam, Allah gönlüne göre versin.İnşallah herşey istediğin gibi  olur nitekim emeğin çok büyük.

Güzel dualarınız için teşekkür ederim @Bay_Y.
Cümlemizin gönlüne göre olsun herşey.
(04-01-2020, Saat: 11:30)erdemtaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üyeliğim olsun kenarda dursun dedim ammaaaaaaaaa o sondaki kimlik ve banka kartı nedir ya?bırakıverdim üyeliği.Kalsın kardeşim

Bu tür durumlarda dijital kart kullanın ve limitini sıfırda tutun. Harcama yapacağınız zaman sadece o kadar artırın. Çok emniyetli ve kullanışlı oluyor.
kredi kart zorunlu değil hesap kartıda oluyor

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Embarcadero'nun Yeni Transferi Fesih ARSLAN 1 81 Dün, Saat: 10:34
Son Yorum: Abdullah ILGAZ
  Mobile Sanal Gerçeklik Uygulaması (Virtual Reality) çalışma yapan varmı. pro_imaj 3 608 16-01-2020, Saat: 14:40
Son Yorum: pro_imaj
  Yeni Yıl Tebriği adelphiforumz 2 562 02-01-2020, Saat: 16:38
Son Yorum: adelphiforumz
  Yeni Bir Kitap Daha ! rmzgenius 17 2.505 30-11-2019, Saat: 00:08
Son Yorum: Super Tombala
  Yeni arayüz hayırlı olsun :) boreas 26 2.919 06-11-2019, Saat: 16:52
Son Yorum: engerex

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi