Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Geliştirici Hesabı açma Kimlik Doğrulama Sorunu
Merhaba

Yeni Google Developer hesabı açtık hesap sahibi ile ödemesini yaptığımız kredi kartı sahibi farklı olmak zorunda kaldı.
Hesap sahibinin kredi kartından bir türlü çekemedi sistem. Akrabasına ait kredi kartı ile ödeme yaptık.

Hesap Kimlik doğrılama kısmında 3 defa Developer hesap sahibine ait Kimlik ön yüzünün fotoğrafını çekip gönderdik.

1. Kimlik üzerindeki fotoğraf buğulu deyip kabul etmedi.
2.Kimlik sğında ve solunda boşluk var deyip kabul etmedi.
3.Belgede yansıma veya parlama vardı  dedi ve attığı mailde bu işlem sınırlı sayıda yapılmaktadır hatırlatırz diye uyarıda bulunuyor.

Google ile chat yaparak derdimi analtma imkanım var mı ?

Kaç defa deneme hakkımız kaldı? Gönderdiğimiz kimlik fotoğrafında hiç bir sorun bence yok bu mesajı yazan robot mu?

Kimlige ait birden fazla fotograf cekip pdf icine atsam hangisini begeniyorsa ,istiyorsa secsin diyerek yapilabilir mi ? 

Kimlik bilgisini kontrol eden robot mu insan mi bilemedim. Fotografi yukledikten bi kac dakika icinde bile cevap geldigi oldu. 

Değerli fikirlerinizi duymak isterim.
Besinci deneme de hesabi acabildik iki defa mail attim 2 gunde donus yaptilar ayni kimlik fotografini uzerinde oynamalarla gondermeye devam ettim ve sonunda kabul ettiler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Iki Access Point bağlantı sorunu 41linea41 4 2.040 29-11-2020, Saat: 19:39
Son Yorum: hayalyilmaz43
  Google Fuchsia OS Geleceği ? enes6635 7 4.802 12-03-2019, Saat: 14:32
Son Yorum: pro_imaj

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi