Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi Multi-Platform (FMX) Nedir? Diğer Geliştirme Ortamlarına Göre farkları Neler?
Question 
(10-05-2020, Saat: 20:46)namun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben site değil kaynak sordum bu yazdıkalrını biliyorum benim dediğim hocamın anlatımı gibi seminerlerde
orada her şeyi çok detaylandırmış. seminer gibi vb kaynak sordum

Burada linux işletim sisteminde nasil port açabileceğiniz anlatılmış. Modem taraflı bir firewall mevcut değil ise zaten otomatikman ip adresiniz + port bilgisi ile uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. 

Yazdıklarımı bildiğinizi söylemişsiniz ama pek bir şey yazmamıştım sadece soru sormuştum. Eğer olması gerektiği gibi bir cevap verseydiniz sizlere çok daha iyi sistemleri çok daha ucuza sağlayacaktım. Kaynak istediniz, gerekli açıklamaları yaptım.
Yazılım Topluluğumuz -> Tıklayın
Kişisel Tanıtım Sitem -> Tıklayın
20 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..
Fesih bey kitabınızı BTG gruptan tedarik ettik, gayet güzel bir kitap. Emeğiniz için teşekkürler. Ben Delphi'yi ağırlıklı olarak endüstriyel tarafda kullanmaktayım. Delphi-Beckhoff Endüstriyel pc'ler ile ads ve Siemens Plc grubu ile profinet haberleşme ile Scada ve arayüz uygulamaları yapıyorum. 8 monitöre kadar yem fabrikası uygulaması yaptık, performansı hazır scadalara nazaran mukemmel. Bu konularda yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
(14-08-2020, Saat: 00:13)Milenyumotomasyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fesih bey kitabınızı BTG gruptan tedarik ettik, gayet güzel bir kitap. Emeğiniz için teşekkürler. Ben Delphi'yi ağırlıklı olarak endüstriyel tarafda kullanmaktayım. Delphi-Beckhoff Endüstriyel pc'ler ile ads ve Siemens Plc grubu ile profinet haberleşme ile Scada ve arayüz uygulamaları yapıyorum. 8 monitöre kadar yem fabrikası uygulaması yaptık, performansı hazır scadalara nazaran mukemmel. Bu konularda yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Merhaba,

DelphiCan'a hoşgeldiniz.

Scada konusunda; Scada nedir, Delphi ile nasıl kullanılır, kullanım alanları nedir şeklinde küçük kod örnekleriyle güzel bir makale hazırlarsanız hepimiz için bu işle ilgili olmayanların bile ufkunu açacaktır.

Teşekkürler.
(14-08-2020, Saat: 00:13)Milenyumotomasyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fesih bey kitabınızı BTG gruptan tedarik ettik, gayet güzel bir kitap. Emeğiniz için teşekkürler. Ben Delphi'yi ağırlıklı olarak endüstriyel tarafda kullanmaktayım. Delphi-Beckhoff Endüstriyel pc'ler ile ads ve Siemens Plc grubu ile profinet haberleşme ile Scada ve arayüz uygulamaları yapıyorum. 8 monitöre kadar yem fabrikası uygulaması yaptık, performansı hazır scadalara nazaran mukemmel. Bu konularda yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Rica ederim, hayırlı olsun.
Vakit buldukça, Mikrodenetleyiciler ve Gömülü Sistemler veya Makale bölümünde birkaç makale yayınlama imkanınız olursa memnun oluruz.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  delphi 10.4 uzak mysql bağlantı wiseman 6 294 13-09-2020, Saat: 20:08
Son Yorum: mcuyan
  [ ÇÖZÜLDÜ ] Play Console İmza Sorunu ? Delphi 10.3 Mr.Developer 12 4.465 07-09-2020, Saat: 12:52
Son Yorum: codder71
  Delphi 10.4 - INSTALL_FAILED_OLDER_SDK hayalyilmaz43 3 325 03-09-2020, Saat: 09:40
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  Delphi 10.4 Play Protect Tarafından Engellendi. hayalyilmaz43 2 306 19-08-2020, Saat: 20:23
Son Yorum: hayalyilmaz43
  Delphi 10.3.3 AppStore Yayınlama narkotik 9 912 05-08-2020, Saat: 20:39
Son Yorum: narkotik

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi