Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MsSQL Geri Yükleme
Merhaba 
Alınmış Yedeği Geri Yüklemeye Çalıştığımda
a tail-log backup of the source database will be taken. view this setting on the options page

Uyarısını Veriyor Geri Yükleyemedim
Options Ayarlarını nasıl yapılandırmam gerekiyor bulamadım
Yardımlarınız için allah razı olsun

Ek Dosyalar Resimler

(04-02-2020, Saat: 20:01)theSinan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba 
Alınmış Yedeği Geri Yüklemeye Çalıştığımda
a tail-log backup of the source database will be taken. view this setting on the options page

Uyarısını Veriyor Geri Yükleyemedim
Options Ayarlarını nasıl yapılandırmam gerekiyor bulamadım
Yardımlarınız için allah razı olsun

Merhabalar,

Aşağıda ki link çözüm sunacaktır umarım size.

https://www.veritabani.gen.tr/2017/02/27...og-backup/

Kolay gelsin.
Amaç, bilginin de/aklın da zekat'ını vermek.
@theSinan Aldığınız backup nasıl bir backup tail-log backup olarak almadı iseniz geri dönerkende işaretlemeden dönmeye çalışın.
Ayrıca aldığınız backup sırasıda önemli Full, Differantial, eğer Son backup Diff backup ise önce Full backuptan restore etmelisiniz ve
Options kısmındanda "RESTORE WITH NORECOVERY" olanı seçip sonra aynı sekilde Diff olanları yapıp son diff restore işlemindede "RESTORE WITH RECOVER" olarak bırakın. olmazsa yine yardımcı olmaya çalışırız
Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 
Merhaba hocam
tail-log yedek almadım
Full yedek aldım
Restore etmeye çalıştığım yedek full yedek
Diff yedeği de var önce yam yedeği geri yükleyip kontrol etmek istedim diff yedeği sonra geri yükleyeceğim
Sorun klasör izinlerinden kaynaklanıyor sanırım Everyone full yapınca tam yedeği geri yükledim ancak diff yedeği geri yükleyemedim
Yarın diff yedeği tekrar deneyeceğim
Yardımlarınız için Allah razı olsun
@theSinan  basit bir script ekledim incelemen için
RESTORE DATABASE DATABEADI FROM DISK = 'C:\SQL\Yedek\ DATABEADI _Full.BAK' WITH NORECOVERY
Go
RESTORE LOG DATABEADI FROM DISK = ' C:\SQL\Yedek\ DATABEADI _Log10.BAK' WITH NORECOVERY
Go
RESTORE LOG DATABEADI FROM DISK = C:\SQL\Yedek\ DATABEADI _Log11.BAK' WITH NORECOVERY
Go
RESTORE LOG DATABEADI FROM DISK = ' C:\SQL\Yedek\ DATABEADI _Log12.BAK' WITH RECOVERY
(06-02-2020, Saat: 09:32)adelphiforumz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @theSinan  basit bir script ekledim incelemen için
RESTORE DATABASE DATABEADI FROM DISK = 'C:\SQL\Yedek\ DATABEADI _Full.BAK' WITH NORECOVERY
Go
RESTORE LOG DATABEADI FROM DISK = ' C:\SQL\Yedek\ DATABEADI _Log10.BAK' WITH NORECOVERY
Go
RESTORE LOG DATABEADI FROM DISK = C:\SQL\Yedek\ DATABEADI _Log11.BAK' WITH NORECOVERY
Go
RESTORE LOG DATABEADI FROM DISK = ' C:\SQL\Yedek\ DATABEADI _Log12.BAK' WITH RECOVERY

Hocam Yardımlarınız için Allah razı olsun

DataBEADI_Log10.bak, DataBEADI_Log11.bak, DataBEADI_Log12.bak Dosyaları Diff Yedeklerimidir
(10-02-2020, Saat: 17:48)theSinan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-02-2020, Saat: 09:32)adelphiforumz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @theSinan  basit bir script ekledim incelemen için
Go
Go
Go

Hocam Yardımlarınız için Allah razı olsun

DataBEADI_Log10.bak, DataBEADI_Log11.bak, DataBEADI_Log12.bak Dosyaları Diff Yedeklerimidir
Evet

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PDF-WORD-EXCEL Binary olarak kaydetme ve geri okuma hk MugenPower 7 1.155 16-10-2020, Saat: 14:54
Son Yorum: m_ekici
  mssql mastersource guvenlik 8 1.224 22-07-2020, Saat: 17:44
Son Yorum: FiRewaLL
  Uzak sunucudaki veritabanına IdHTTTP ile resim yükleme KarahanMesut 12 1.910 14-07-2020, Saat: 14:12
Son Yorum: Halil Han BADEM
  FireDac ile Mssql Veritabanı Adı sorunu serdar 9 2.491 15-01-2020, Saat: 23:22
Son Yorum: otonomi
  [ÇÖZÜLDÜ] WebDav ile Bulut Sunucuya Dosya Yükleme theSinan 4 2.172 08-07-2019, Saat: 15:42
Son Yorum: r3n4m3

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi