Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İş Arkadaşı Arıyoruz
Merhaba,

Ankara'da tam zamanlı çalışmak üzere en az 2 kişi arıyoruz. Beklentilerimiz aşağıda:

- En az orta seviye Delphi bilgisi istiyoruz. Başlangıç seviyesindeki Delphi bilgisi maalesef projemiz için yetersiz kalacaktır. Delphi bilgisi ileri seviyedeyse çok daha memnun oluruz Smile
- Delphi 10.2 kullanıyoruz.
- Standart VCL, DevExpress, FastReport, Unidac ve ADO asıl bileşen paketlerimiz. Bu paketleri iyi derecede kullanabilmesi bizi mutlu eder, ama hiçbirisi olmazsa olmazımız değil.
- OOP ve thread programlama bilmesi iyi olur, ama bu konularda hiçbir fikri yoksa da önemli değil.
- Herhangi bir üniversitenin, herhangi bir bölümünü bitirmiş olması iyi olur (Açıköğretim ve iki yıllık dahil).
- SQL Server kullanıyoruz, ama standart SQL'in ötesindeki özelliklerini kullanmadığımız için daha önce SQL Server kullanmamış olması sorun değil. Orta seviye SQL bilgisi yeterli olacaktır.
- Cumartesi ve pazar günleri çalışmıyoruz. 
- Çok özel durumlar dışında mesaiye kalmıyoruz.
- Multinet yemek kartı veriliyor.
- Mesai saatlerimiz 08:30 - 18:30 arası.

Maddelerden de anlaşılacağı üzere bizim en önemli kriterimiz adayların Delphi bilmeleri Smile. İlgilenen arkadaşlar CV'lerini bana özel mesajla gönderebilirler.

İyi çalışmalar

DÜZENLEME 1:
- Ankara'da, Bilkent/Cyberpark'tayız.
- Ticari paket program ve muhasebe yazılımları geliştiriyoruz.
Bence ilanı çalışma adresini ilçe ile birlikte paylaşırsanız başvuru yapacaklar için daha net bilgi sağlamış olursunuz. Malum Ankara büyük bir şehir ulaşım sorunu yaşamak olasıdır.
PostgreSQL - Linux - Delphi, Poliüretan
Yok ki tekirdağ civarı böyle programcı arayan, gidelim yararlı bir şeyler yapalım şu hayatta Sad
hocam sektör nedir acaba özel değil ise proje bilgileri nelerdir.
(07-02-2020, Saat: 07:31)Bahadir.Alkac Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Ankara'da tam zamanlı çalışmak üzere en az 2 kişi arıyoruz. Beklentilerimiz aşağıda:

- En az orta seviye Delphi bilgisi istiyoruz. Başlangıç seviyesindeki Delphi bilgisi maalesef projemiz için yetersiz kalacaktır. Delphi bilgisi ileri seviyedeyse çok daha memnun oluruz Smile
- Standart VCL, DevExpress, FastReport, Unidac ve ADO asıl bileşen paketlerimiz. Bu paketleri iyi derecede kullanabilmesi bizi mutlu eder, ama hiçbirisi olmazsa olmazımız değil.
- OOP ve thread programlama bilmesi iyi olur, ama bu konularda hiçbir fikri yoksa da önemli değil.
- Herhangi bir üniversitenin, herhangi bir bölümünü bitirmiş olması iyi olur (Açıköğretim ve iki yıllık dahil).
- SQL Server kullanıyoruz, ama standart SQL'in ötesindeki özelliklerini kullanmadığımız için daha önce SQL Server kullanmamış olması sorun değil. Orta seviye SQL bilgisi yeterli olacaktır.

Maddelerden de anlaşılacağı üzere bizim en önemli kriterimiz adayların Delphi bilmeleri Smile. İlgilenen arkadaşlar CV'lerini bana özel mesajla gönderebilirler.

İyi çalışmalar

Muhteşem ve bir o kadarda samimi bir ilan  Blush
kisisel_logo_dark.png
Merhaba,
İş arayan ve işe giren arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. 
Son bir ay içinde İstanbul'dan iki ayrı firma beni arayarak, şu konularda Delphi bilen ve iş ihtiyacı olan var mı diye sordular. Biri 2 kişi diğeri 5 kişi istedi.  Shy 
Yok olsa canınız sağ olsun!
Bulursanız bir arkadaşı da bana yönlendirin (Ankara, Delphi ile Mobil ve REST Mimarileri geliştirebilecek).
Coming soon!
(07-02-2020, Saat: 07:31)Bahadir.Alkac Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

İyi çalışmalar

DÜZENLEME 1:
- Ankara'da, Bilkent/Cyberpark'tayız.
- Ticari paket program ve muhasebe yazılımları geliştiriyoruz.

(07-02-2020, Saat: 08:51)3ddark Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence ilanı çalışma adresini ilçe ile birlikte paylaşırsanız başvuru yapacaklar için daha net bilgi sağlamış olursunuz. Malum Ankara büyük bir şehir ulaşım sorunu yaşamak olasıdır.

Bu aslında Bilkent üniversitesi bünyesindeki cyberpark benden bir 300-400 metre uzakta Big Grin
Zirve YAZILIM firmasına da bakabilirsiniz adresi direk oradan alabilirsiniz
(07-02-2020, Saat: 10:59)esistem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok ki tekirdağ civarı böyle programcı arayan, gidelim yararlı bir şeyler yapalım şu hayatta Sad

selamlar kardeş cv ni bana ulaştırırsan DM den mail adresimi vereyim bi görüşelim.
Arayışımız devam etmektedir Smile
Yazılımcılar için mesai saatleri Hafta içi 08:00 - 15:00 arası olsa ne iyi olurdu.
Linkedin den de personel alım ilanınızı paylaşabilirsiniz. ben bulunduğum bir whatsapp grubunda paylaşıyorum. (Istanbul It Job) davet linki isteyen olursa özelden talep edebilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çalışma Arkadaşı arıyoruz. tuna 0 351 01-11-2023, Saat: 19:22
Son Yorum: tuna
  Çalışma arkadaşları arıyoruz hasanerdemir@hotmail.com 2 940 23-09-2023, Saat: 00:25
Son Yorum: Jakarta2
  Takım Arkadaşı Arıyoruz sadettinpolat 0 578 09-04-2023, Saat: 12:12
Son Yorum: sadettinpolat
  Delphi Yazılım Uzmanı Çalışma Arkadaşı Aranıyor Kazım Sahin 1 888 27-10-2022, Saat: 10:20
Son Yorum: yhackup
  Ekip arkadaşları arıyoruz SimaWB 1 825 19-01-2022, Saat: 12:34
Son Yorum: Hayati

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi