Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android & iOS için Barcode ve QR Component Önerisi
Merhaba,
herhangi bir uygulama bağımlılığı olmayan,
ücretli/ücretsiz farketmeksizin barcode/qr scanner bileşeni arıyorum.
Kullanmış olduğunuz veya kullandığınız bileşenlerden önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler.
Yazılım Topluluğumuz -> Tıklayın
Kişisel Tanıtım Sitem -> Tıklayın
19 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..
HanSoft kesinlikle tavsiye ederim 10 seneden fazladır kullanıyorum. Paralı bir komponent ben zamanında satın aldım. Sorunsuz kullanıyorum. Yazıcı desteği vs. herpsi var. Kullanımı da oldukça kolay. Google 'a HanSoft Barcode diye aratırsan bulursun. 2 ayrı komponent şeklinde. biri 1D barkodları içeriyor. 2.si ise Her türlü 2D barkodları içeriyor.
(09-02-2020, Saat: 22:42)enigma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: HanSoft kesinlikle tavsiye ederim 10 seneden fazladır kullanıyorum. Paralı bir komponent ben zamanında satın aldım. Sorunsuz kullanıyorum. Yazıcı desteği vs. herpsi var. Kullanımı da oldukça kolay. Google 'a HanSoft Barcode diye aratırsan bulursun. 2 ayrı komponent şeklinde. biri 1D barkodları içeriyor. 2.si ise Her türlü 2D barkodları içeriyor.

Merhaba,
teşekkürler.
Hansoft görmüştüm. Winsoft denedim fakat algılamada sorun yaşıyor.
Bazen algılıyor bazen algılamıyor.
Hansoft'u deneyeceğim.
Teşekkürler.
(09-02-2020, Saat: 22:42)enigma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: HanSoft kesinlikle tavsiye ederim 10 seneden fazladır kullanıyorum. Paralı bir komponent ben zamanında satın aldım. Sorunsuz kullanıyorum. Yazıcı desteği vs. herpsi var. Kullanımı da oldukça kolay. Google 'a HanSoft Barcode diye aratırsan bulursun. 2 ayrı komponent şeklinde. biri 1D barkodları içeriyor. 2.si ise Her türlü 2D barkodları içeriyor.

Dipnot; Sadece barkod create ediyor. Okuma (tarama) işlevi yokmuş.
(09-02-2020, Saat: 23:07)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Merhaba,
teşekkürler.
Hansoft'u deneyeceğim.
Teşekkürler.

Merhaba,
Winsoft kullanıyorum okutma sırasında donukluk dışında okumama sorunu hiç yaşamadım.Okuttuğunuz barkodlarla ilgili olabilir.
*Delphi FMX component yazan, köseyi döner.
(10-02-2020, Saat: 08:52)pro_imaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-02-2020, Saat: 23:07)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
teşekkürler.
Hansoft'u deneyeceğim.
Teşekkürler.

Merhaba,
Winsoft kullanıyorum okutma sırasında donukluk dışında okumama sorunu hiç yaşamadım.Okuttuğunuz barkodlarla ilgili olabilir.
*Delphi FMX component yazan, köseyi döner.
Olabilir hocam. 
FMX ile geliştirmekten vazgeçtim bende. 
Android Studio ile devam edecek gibiyim.
Çoklu ve hızlı okuma gibi birçok özellik eklenecek gibi. 
Bu yüzden doküman konusunda gerçekten eksik olan FMX mimarisini kullanmayacağım.
Aynı dert bende de var.. Bende adam akıllı çalışan bir Barkod tarayıcısı bulamadım
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Android : Tam sayfa splash ekranı nasıl yapılır ? [ GÖRSEL ANLATIM ] Mr.Developer 12 461 07-04-2020, Saat: 18:50
Son Yorum: Mr.Developer
  Android Konum Alamama KUNTAY 7 251 05-04-2020, Saat: 19:16
Son Yorum: KUNTAY
  Delphi ile Android uygulamalarının bildirimlerini loglamak denem3 0 73 02-04-2020, Saat: 09:35
Son Yorum: denem3
  [ÇÖZÜLDÜ] Restclient Android sürüm kararsızlığı [ÇÖZÜLDÜ] arsl01 5 241 23-03-2020, Saat: 23:38
Son Yorum: arsl01
  Android deployment E0004 PAClient Hatası behcet.tolga 2 119 23-03-2020, Saat: 16:42
Son Yorum: behcet.tolga

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi