Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
**YENİ** Blog Sitem Açıldı! halilhanbadem.dev
Merhabalar,
bir update getirdim. Umarım beğenilir bu kez Smile
Yeni yazıyı yakında ekleyeceğim. İsterseniz abone olup yeni yazılardan mail ile bilgi alabilirsiniz.

Blog: https://halilhanbadem.com/
Delphi kategorisi: https://halilhanbadem.com/tag/delphi/

Teşekkürler,
iyi çalışmalar.
Yazılım Topluluğumuz -> Tıklayın
Kişisel Tanıtım Sitem -> Tıklayın
20 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..
Halil Hocam, mail üyeliğinde gelen hata : Please enter a valid email address!
Yazılımcı, kahveyi koda çeviren bir organizmadır.
Hayırlı olsun ama siteye giriş yapılamıyor  Exclamation
Projelerinizin geliştirilmesinde başarılar dilerim! harika iş
İşte son spor haberleriniz
(19-01-2021, Saat: 19:48)finanshabercisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun ama siteye giriş yapılamıyor  Exclamation

Evet, maalesef kapatmak zorunda kaldım.

(26-04-2021, Saat: 18:38)ebruerk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Projelerinizin geliştirilmesinde başarılar dilerim! harika iş

Teşekkür ederim.
Değerli DelphiCan üyeleri,

son dönemde kullanıcıların bu konuya ilgi göstermesinden sonra bende blog işine tekrar girmek istedim. Sadece blog değil YouTube platformuna da profesyonel ekipmanlar ile bayramdan sonra dönüş yapacağım. Youtube üzerinden Delphi, PHP, NodeJS, Siber Güvenlik, Reverse/Decompile, React Native gibi eğitimler yer alacaktır. Bu eğitimlerin hepsi tamamı ile ücretsiz olacak. 10'a yakın yazı ekledim. İlginizi çekerse eğer takipte kalabilirsiniz. Youtube üzerinden yapılan etkinliklerin kodları site üzerinden direkt olarak yayınlanacak.

Site adresi: https://halilhanbadem.dev/

Buna istinaden; bugüne kadar bu platform üzerinden eğitimlerime ve yazılarımla ilgi gösteren herkese çok teşekkür ederim.

Sağlıcakla kalın!
(11-05-2021, Saat: 22:56)Halil Han BADEM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli DelphiCan üyeleri,

son dönemde kullanıcıların bu konuya ilgi göstermesinden sonra bende blog işine tekrar girmek istedim. Sadece blog değil YouTube platformuna da profesyonel ekipmanlar ile bayramdan sonra dönüş yapacağım. Youtube üzerinden Delphi, PHP, NodeJS, Siber Güvenlik, Reverse/Decompile, React Native gibi eğitimler yer alacaktır. Bu eğitimlerin hepsi tamamı ile ücretsiz olacak. 10'a yakın yazı ekledim. İlginizi çekerse eğer takipte kalabilirsiniz. Youtube üzerinden yapılan etkinliklerin kodları site üzerinden direkt olarak yayınlanacak.

Buna istinaden; bugüne kadar bu platform üzerinden eğitimlerime ve yazılarımla ilgi gösteren herkese çok teşekkür ederim.

Sağlıcakla kalın!

Halil Kardeşim
Eline sağlık. Yazdıklarının hepsini de okudum. Gayette güzel çalışma olmuş. Yazı alanını biraz daha büyütürsen bu çok daha kaliteli bir görünüm sağlayacaktır. Eline sağlık. Çok faydalandım.
Yazılımcı, kahveyi koda çeviren bir organizmadır.
(12-05-2021, Saat: 01:29)shooterman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-05-2021, Saat: 22:56)Halil Han BADEM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli DelphiCan üyeleri,

Sağlıcakla kalın!

Halil Kardeşim
Eline sağlık. Yazdıklarının hepsini de okudum. Gayette güzel çalışma olmuş. Yazı alanını biraz daha büyütürsen bu çok daha kaliteli bir görünüm sağlayacaktır. Eline sağlık. Çok faydalandım.
Teşekkürler üstad. 
Konu ile ilgileneceğim. Faydalanmanız beni çok mutlu etti. 
Hayırlı geceler dilerim.
Elinize emeğinize sağlık , Allah gönlünüze göre versin.
Alıntı:Bay_Y
Elinize emeğinize sağlık , Allah gönlünüze göre versin.

Teşekkürler üstad; bilmukabele  Angel

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni yazdım Avukat otomosiyonu yazılımı admin02 15 8.034 03-07-2017, Saat: 11:05
Son Yorum: uparlayan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi