Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yerli Yapım Mobil Uygulamalar (FMX)
#61
(29-03-2024, Saat: 09:42)shooterman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-03-2024, Saat: 14:09)RAD Coder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: AVM Yönetim

Google Play: https://play.google.com/store/apps/detai...om.ars.avm
Apple Storehttps://apps.apple.com/tr/app/armada-avm...orm=iphone

Görüntüler:

Hakkında:
AVM Yönetim Mobil uygulaması; alışveriş mağazalarının ve iş merkezlerinin iş süreçlerini daha kısa sürede ve hatasız yürümesini sağlayan oldukça kullanışlı bir yazılımdır.

AVM Yönetiminde ihtiyaç duyulan tüm iş süreçleri barındıran, kullanıcı dostu profesyonel bir hizmet sunar.
Uzun ve yerinde titiz çalışmanın ürünü olan AVM mobil uygulaması, ihtiyaca yönelik en uygun AVM Yönetim yazılımdır.
Günübirlik ve aylık rutin işlerin takip edilmesi, finansal risklerin ortadan kaldırılması, yapılan tüm aktivite, gelir-gider ve operasyonel işlemlerin raporlanması, talep ve önerilerin toplanması ve değerlendirilmesi, duyuru yapılması, anlık bildirimlerle mağazaların iş süreçlerini ve sorumluluklarını hatırlatması gibi daha bir çok özelliği ile işleri oldukça kolaylaştırmaktadır.

Mobil uygulama, telefon ve tablet uyumludur. Bu sayede iş süreçlerinizi her yerden yönetebilir ve anlık verileri görebilirsiniz.
Kira sözleşmeleri her dönem farklı şartlar içerecek şekilde düzenlenebilir ve geçmiş tüm sözleşmeler detaylı olarak görüntülenebilir.
Kira borçlandırma; sabit kira, ciro kira, ciro ve sabit kira yada belli bir süreliğine kirasızlık gibi farklı tipte borçlandırmalar yapabilir.
Sözleşme bitimi, kira artışı, ortak gider tutar hesaplaması, ciro gönderimi, sayaç okuma zamanı gibi periyodik işlemleri anlık bildirimlerle yönetebilirsiniz.
Karşılama ekranında; kira, ortak gider, ciro, bağımsız bölüm doluluk oranları ile metrekareleri, kategorilerine göre mağaza ve sektör sayıları, ödenen kiralar, ödenen ortak giderler ve ciro bildirim oranları ile özet bilgi sunulur.

Sözleşme, kira, ciro, teminat, banka fişleri, talep/öneri, sayaç endeks bildirimleri, misafir geçiş sayısı, kullanıcı sayısı, yetkili kullanıcı sayısı ve mobil uygulama giriş sayıları görülebilir.

Gelişmiş Raporlamada, günlük, haftalık, aylık veya yıllık karşılaştırmalı verimlilik (kira/ciro) rapor alınabilir. Karşılaştırmalar, günlük, haftalık, aylık veya yıllık bazda yapılır.

Detaylı yaşlandırma raporu ile günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak, mağazalara ait kapsamlı teminat ve borç özetleri görüntülenebilir.

Hatırlatmalar ile günlük veya periyodik yapılacaklar listesi hatırlatma şeklinde sunulur.
Duyurularla, AVM yönetimi tarafından mağaza çalışanlarına yönelik genel duyurular yapılabilir.
Mağaza çalışanlarının öneri ve talepleri alınıp değerlendirilebilir.
Kare Kodlu geçiş sistemi entegrasyonu ile AVM yönetim katı, iş merkezlerine geçiş bölümleri veya AVM içerisindeki özel ofis veya odalara, karekod okutarak hızlı geçiş sağlanabilir.

Finansal bölümde;
Kiralar, yıllık ve aylık bazda detaylı görüntülenebilir, ödeme durumuna göre filtrelenebilir.
Ortak giderler, yıllık ve aylık bazda detaylı görüntülenebilir.
Yaşlandırma (Borçlandırma), yıllık ve aylık bazda toplam borç tutarı, ödenen ve kalan tutarlar detaylı olarak görüntülenebilir, ödeme durumuna göre filtrelenebilir.
Mağazaların yapmış olduğu tüm ödemeler yıllık ve aylık bazda görüntülenebilir, anlık analiz ve değerlendirmeler yapılabilir.
Ciro tutarları, yıllık ve aylık bazda gösterilir.
Mobil uygulama üzerinden resmi ciro belgesinin ekran fotoğrafını çekip (çek-gönder), hızlı bir şekilde ciro bildiriminde bulunabilirsiniz.
Sözleşme ekranında, asgari kira, ciro, indirim, kirasızlık, teminatlar ve sözleşmeye ait diğer detaylı bilgilerle birlikte detaylı olarak gösterilir.
Personel izin ekranında, AVM personelinin izinleri kolaylıkla takip edilebilir.
AVM veya İş Merkezi giriş çıkışları anlık olarak görülebilir.

Sayaç okuma ekranında; elektrik, su ve doğalgaz aboneliklerine ait sayaç okumalar yapılıp, mobil uygulama üzerinden dijital veya süzme sayaç verileri anlık olarak sisteme kaydedilir.
Taşeron modülü sayesinde, AVM bünyesinde çalışan taşeron ve güvenlik personelinin görevleri, fazla çalışması ve puantaj girişleri yapılabilir.
Mesai dışı çalışma modülü ile mağaza çalışanları veya iş merkezi ofis kiracılarının yapmış olduğu gece çalışma bildirimleri dijital ortamda takip edilmektedir.

Hocam elinize sağlık. Burada hangi bileşenleri kullandınız?

OrangeUI
Begin : = end / 2;
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mobil Android Emulator Altıner 5 385 22-01-2024, Saat: 18:28
Son Yorum: Altıner
  Tüm Platformlar için Hızlı uygulama Geliştirme - Tüm Örnek Uygulamalar RAD Coder 11 4.006 25-06-2023, Saat: 15:38
Son Yorum: walidAlgeria
  Mobil App. ile MQTT brokera bağlanma ve Veri çekme yemre 3 879 27-04-2023, Saat: 13:56
Son Yorum: yemre
  mobil local veri tabanı ve telefona nasıl yüklenecek mudipasa 7 1.623 22-12-2022, Saat: 18:09
Son Yorum: mcuyan
  Mobil cihazda barkod ? cemakkus 13 3.072 02-11-2022, Saat: 13:43
Son Yorum: RAD CoderKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi