Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IOS tarafında ekranın alt ve üstünde siyah çıkması
Merhaba, Konunun benzeri olduğu için farklı başlık altında açmadım.
Android de uygulamamı çalıştırdığımda şöyle bir uyarı veriyor.
"Bu uygulama Android'in daha eski bir sürümü için oluşturuldu ve düzgün çalışmayabilir. Güncellemeleri kontrol etmeyi deneyin ve geliştiriciyle iletişime geçin."

Android telefonlarda çerçevesiz modellerde bu uyarıyı veriyor tamam diyince uygulama kendini ona göre ayarlıyor.
Google playe yükledikten sonra kullanıcılar bu uygulamayı indirdiklerinde bu uyarı ile karşılaşırlarmı? yada bir çözüm yolu varmıdır acaba?
IOS taki gibi altta ve üstte boşluk kalmaması için tam ekran olması için ne yapmamız gerek acaba?

Teşekkürler.
(17-10-2020, Saat: 10:08)gonulali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, Konunun benzeri olduğu için farklı başlık altında açmadım.
Android de uygulamamı çalıştırdığımda şöyle bir uyarı veriyor.
"Bu uygulama Android'in daha eski bir sürümü için oluşturuldu ve düzgün çalışmayabilir. Güncellemeleri kontrol etmeyi deneyin ve geliştiriciyle iletişime geçin."

Android telefonlarda çerçevesiz modellerde bu uyarıyı veriyor tamam diyince uygulama kendini ona göre ayarlıyor.
Google playe yükledikten sonra kullanıcılar bu uygulamayı indirdiklerinde bu uyarı ile karşılaşırlarmı?  yada bir çözüm yolu varmıdır acaba?
IOS taki gibi altta ve üstte boşluk kalmaması için tam ekran olması için ne yapmamız gerek acaba?

Teşekkürler.

Merhaba, bu sorunu hiç yaşamadım hatta android tarafını denemeden gönderiyorum.
Google Play'de tarafında onay süreçleri kolay olduğu için bunu uygulamayı play stora göndererek deneyebilirsiniz. (çok fazla kullanıcının olmadığını varsayıyorum)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ekranın açık tutulması zihnidede 7 310 13-10-2020, Saat: 23:20
Son Yorum: mcuyan
  Uygulama Açılırken Siyah Ekran Sorunu seydigozegir@gmail.com 2 348 06-08-2020, Saat: 12:14
Son Yorum: mrmarman
  macOS güncellemesinden sonra ios tarafında fontlar gelmiyor. pro_imaj 29 4.635 23-04-2020, Saat: 18:36
Son Yorum: pro_imaj
  Fmx Media Player Siyah ekran gonulali 1 634 10-04-2020, Saat: 14:55
Son Yorum: gonulali
  Windows tarafında düzgün çalışan kod IOS Tarafında hatalı sonuç döndürüyor. pro_imaj 2 1.218 19-06-2019, Saat: 16:55
Son Yorum: pro_imaj

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi