Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ÇÖZÜLDÜ] Formda bug
Selamün Aleyküm,

Formada bir bölüme girip tüm konuları listele dedikten sonra 2. sayfaya geçmek istediğim de sayfa sıfırlanıp en başa dönüyor. böylece diğer sayfaları hiç görüntüleyemiyoruz. 
Farklı browserlarda denedim ama sonuç aynı...
ilgilenirseniz minnettar kalırım. teşekkürler...
Merhaba,
Böyle bir sorun şuanda yaşamadım. Acaba daha da detaylandırabilir misiniz ? Örneğin hangi bölüm ?
"Wall-e"
(19-11-2020, Saat: 16:01)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Böyle bir sorun şuanda yaşamadım. Acaba daha da detaylandırabilir misiniz ? Örneğin hangi bölüm ?

Mesela anasayfada genel programlamaya tıklıyorum. sayfanın sağ alt köşesindeki combodan "Son 20 gün" yazan yerde "Tüm konular" seçiyorum. Git butonuna tıklıyorum. buraya kadar sorun yok. 1. sayfa ok. 2 sayfa linkine -butonuna- tıklayınca son 20 günlük konuların 2. sayfasına geçiyor diğer sayfalar görünmüyor.
Çok enterasan ziyaretçi mod ile de denedim sorun yok.
"Wall-e"
Evet hocam bende hesabımdan çıkış yaptım denedim. dediğiniz gibi sorun ortadan kalkıyor. ama hesabıma  tekrar giriş yaptım sorun devam ediyor... acaba bana özel bişeymiki... puandan dolayı mesela
shift + F5 yaparak delphican'ın önbelleğini temizlemeyi deneyin hocam. ayrıca ublock gibi eklenti var ise ondan da kaynaklı olabilir. emin değilim.
"Wall-e"
Sonuçsuz kalmasın  belki bi ihtiyacı olan olur diye konuyu tamamlamak istedim.

@Mr.Developer Çok teşekkür ediyorum ilgisinden, alakasından dolayı

Şöyle cözülüyormuş:

[img]d8BB7W.jpg[/img]

1. profiline giriyorsun
2. hesap seçeneklerine tıklıyorsun
3. form görüntüleme bölümünde  "varsayılan konu gösteimini"  "tüm konuları göster" olarak seçiyorsun
4 en alttaki güncelle butonuna tıklıyorsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Konuların çözüldü olarak düzenlenmesi hk. wiseman 0 307 08-07-2020, Saat: 18:08
Son Yorum: wiseman
  Çözüme ulaştırılan konuların ÇÖZÜLDÜ olarak düzenlenmesi. wiseman 1 914 15-01-2020, Saat: 17:47
Son Yorum: Halil Han BADEM
  Konunu çözüldü serhat 6 2.623 20-06-2017, Saat: 15:21
Son Yorum: SimaWB

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi